Web Analytics
More
  Reklāma

  Honda CES 2020 norises laikā parādīs autonomu automašīnu stūres ratu

  Jaunākie raksti

  Honda plāno jau janvārī parādīt savu ideju par pašbraucošu automašīnu stūres izskatu un iespējām. Honda savu jauno stūri demonstrēs CES 2020 norises laikā. Arī šogad Kristaps dosies uz Lasvegasu, lai pilnu krūti baudītu tehnoloģiju trakumus.

  Šobrīd zināms, ka Honda ļaus uzsākt braukšanu ar divkāršu pieskārienu stūrei, stūres pavilkšana uz sevi nozīmēs automašīnas ātruma samazināšanu, bet stūres pastumšana prom no sevis nozīmēs ātruma palielināšanu. Tātad kaut kādā mērā cilvēks tomēr varēs ietekmēt pašbraucošas automašīnas.

  Reklāma

  Honda norāda, ka šobrīd stūres konceptā iekļautas astoņas dažādas funkcijas, kas būs pieejamas bez pogu spiešanas. Ražotājs uzskata, ka stūres rata izvietošana pat pilnībā autonomos auto modeļos būs nepieciešama, lai cilvēki pirmajos gados justos komfortabli. Ideja ir pašsaprotama – sākotnēji neviens nebūs gatavs savu dzīvību uzticēt metāla bundžai ar pāris procesoriem un sensoriem uz jumta.

  Sīkāk par stūres darbību Honda pastāstīs CES 2020 norises laikā. CES 2020 norisināsies no 7. līdz 10. janvārim Lasvegasā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  20.12.2019 16:02

  Ķemeru Anniņa piektdienas vakara zaļumballē parādīs zeķē ieģērbtu kājiņu. Nu kaut kā tā pēdējā laikā izskatās vairums ziņu virsrakstu. Par raksta subjektu – interesanti, kā tas izskatīsies dzīvē, braucot pa grambām un uzkalniņiem. Uzkrītot stūrei, auto iemīs grīdā.

  Kursors.lv
  20.12.2019 18:01
  Reply to  Krotow

  Tā tie uzņēmumi dara pirms lielajām konferencēm/izstādēm. Grib pakacināt sabiedrību.

  Reklāma