Gan jau ikviens ikdienas Youtube lietotājs būs pamanījis, ka kaut kur ekrānā pavīd video, pie kuriem klāt rēgojas Youtube Originals zīmogs vai arī tie izskatās pēc seriālu nosaukumiem. Tā manā redzeslokā nonāca pietiekami slavenā jūtūbera Markesa Braunlija (Marques Brownlee) šovs Retro Tech.

Pieņemu, ka daļa no mūsu lasītājiem noteikti skatās dažādu ierīču apskatus, kurus veidojusi vesela plejāde tehnoloģiju vlogeru, taču noteikti izceļams ir Markess, kura video ir patiess prieks baudīt gan profesionālajā, gan kvalitātes ziņā. To apliecina gandrīz 10 miljonu sekotāju viņa Youtube kanālam. Tā nu jūtūberim pavērusies iespēja paspēlēties ar nu jau novecojošām ierīcām kā pirmā VHS rokas videokamera vai pats pirmais Apple Macintosh dators.

Iepriekš bijām rakstījuši par Youtube speciāli veidoto interaktīvo šovu ar geimeri Markiplier, tad šeit varam vilkt paralēles, ka vēl viens populārs video veidotājs sadarbojoties ar Youtube veido platformas speciālo saturu. Šobrīd ir pieejamas 6 sērijas, no kurām 2 ir noskatāmas par brīvu, bet nākamās 4 pieejamas Premium klientiem, tomēr noprotu, ka video ik pēc laika tiek publiskoti visiem. Vajag tikai pagaidīt.

Šis Youtube modelis ar šādu šovu veidošanu 20-30 minūšu sēriju garumā vismaz šobrīd izskatās ļoti veiksmīgs un pietiekami interesants dažāda veida auditorijai. Kā arī tas iezīmē sava veida tirgus tendences, ka dažādi servisi ražo savu oriģinālsaturu. Līdzīgi kā iespējams redzēt jau daudzas Netflix veidotas pilnmetrāžas filmas. Pats kādreiz vispār nesapratu kā var veltīt laiku skatoties Youtube, bet tādi tehnoloģiju eksperti kā Markess ir piešķīruši vērtību vienkāršai un slinkai blenšanai zilajā ekrānā.

Tiem, kuriem ļoti patīk skatīties šos video apskatus varētu ļoti interesēt šī podkāsta sērija, kurā tiek runāts par jūtūberu un lielo tehnoloģiju kompāniju sadarbībām pirms oficiālās produkta izlaišanas. Jo pieņemu, ka būsiet pamanījuši, ka vien neilgu brīdi pēc oficiālajām prezentācijām Youtube jau ir pilns ar pirmo iespaidu video.

Reklāma

7
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
RūdisRetro fanHenrijs AvotiņšKristaps SkutelisRūdolfs Putniņš Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Jancs
Viesis
Jancs

Nu Marks viņš točna nav. Drīzāk Markess vai Marķīzs. Ja nevar iztulkot, tad atstājam oriģinālu. Saturs gan vairāk izklaidējošs nevis izzinošs. Ko pieprasa to taisa.

Rūdolfs Putniņš
Member
Rūdolfs Putniņš

Markess būs visprecīzāk.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Mhm, man arī liekas, ka mūsu pusē šī jaunēkļa vārdu būtu jāizrunā šādi.

Youtube Premium
Viesis
Youtube Premium

Atbilde, kad varēs redzēt pārējās epizodes kuriem nav Youtube Premium. https://twitter.com/MKBHD/status/1201554594045652992

Retro fan
Viesis
Retro fan

Vecās tehnoloģijas bija daudz labākas nekā jaunās

Rūdis
Viesis
Rūdis

“vienkāršai un slinkai blenšanai zilajā ekrānā” – salabo vai nomaini ekrānu! :)