web analytics

WhatsApp integrācija ar Any.do ļaus veikt piezīmes čatojot

Jaunākie raksti

Satechi prezentējis lādētāju, kurā var uzlādēt līdz pat piecām Apple ierīcēm

Šī gada CES 2021 izstādē Satechi prezentējis jaunu aksesuāru mobilo telefonu un planšetdatoru lietotājiem. Šis produkts tiek īpaši mērķēts...

“Cradlewise” rada mākslīgā intelekta kustinātu šūpuli, kas palīdzēs mazulim ātrāk aizmigt

Labs miegs ir tas, ko īpaši novērtēs jaunie vecāki, kuri bieži vien tā kārtīgi izgulēties nevar mēnešiem ilgi. Tā...

Savulaik populārais “Renault 5” atgriezīsies kā elektriskais hečbeks

Francijas autoražotājs "Renault" apstiprinājis, ka tas radīs jaunu versiju savulaik populārajam "Renault 5" hečbekam. Jaunais auto būs daļa no...

Zaļo tehnoloģiju akselerators attīstīs ilgtspējas uzņēmumus Baltijā

Lai veicinātu tādu inovāciju attīstību, kas piedāvā ilgtspējīgus risinājumus un tiecas uz labāku nākotni, Swedbank Latvija kopā ar tehnoloģiju...

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...Vispopulārākā saziņas aplikācija pasaulē WhatsApp paziņojusi par sadarbības uzsākšanu ar laika plānošanas aplikāciju Any.do, kas ļaus tās lietotājiem uzstādīt atgādinājumus tieši pašā aplikācijā.

Savienojot abas aplikācijas, ir iespējams uzrakstīt jebkādu ziņu uz Any.do kontu vai arī pārsūtīt jau saņemtu ziņu no jebkura cita kontakta, un automātiskais bots spēs nolasīt atgādinājumu. Tāpat uzrakstot laiku, kad tas ir jāizdara, sistēma spēs veikt nepieciešamās izmaiņas. Integrācija būs spējīga atgādināt par nokavētajiem uzdevumiem. Vēl viens ērts papildinājums ir tas, ka izveidojot atgādinājumu sarakstē, tas automātiski sasinhronizēsies ar Any.do kontu, līdz ar to būs viegli plānot visu darbību vienā vietā.

Šī opcija būs īpaši noderīga dažādām grupu sarakstēm un cilvēkiem dažādās laika joslās, jo izveidotais atgādinājums būs pieejams visiem čata dalībniekiem. Ar šādu integrāciju Any.do ir vēlējies padarīt procesu pēc iespējas vienkāršāku, piedāvājot atgādinājumus saņemt tieši WhatsApp aplikācijā, kā arī tieši no sarakstes uzreiz piefiksēt darāmos darbos, lai tos neaizmirstu. Šī iespēja pieejama vienīgi Any.do Premium klientiem, tātad aplikāciju nāksies abonēt par 5,99 dolāriem mēnesī, taču šobrīd integrāciju iespējams notestēt arī trial režīmā.

Aplikāciju Any.do lieto 2,5 miljonu cilvēku pasaulē, un tā piedāvā veidot atgādinājumus, darāmo lietu sarakstus un kalendāra iespējas. To iespējams savienot arī ar visiem populārajiem balss asistentiem, kas padara to plaši pielietojamu ikdienā.

Varbūt kāds no lasītājiem jau lieto šo aplikāciju un var padalīties ar savu pieredzi un ieteikumiem?

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ralfs

Nelieto un nelietos, tā pat kā vacapu.Kurš viņu lieto?No visiem nopietniem darboņiem nezinu nevienu.Ir e-pasts,sms,imessage,face time-kuram nopietnam cilvēkam,kurš vienkārši strādā, ir vajadzīgs kaut kas tāds,no kura sarakstes ,vēl piedevām,var kaut ko izdzēst.Manā vidē neviens tādus nelieto.Varbūt jauniešiem patīk vazāties pa tiesām.- Es neko tādu neteicu-nerakstīju…Jums tas izlikās…- kam vispār kaut kas tāds var ienākt galvā.

Fungry

Lieto un lietos. Mani interesē ar kuru no sevis minētajām programmām veido atgādinājumus un to do listus? Cik parocīgi tas ir? Lietoju any.do, ļoti ērta lietotne. Patīk, ka kalendāra logrīkā ir pieejami arī uzdevumi un papildus tam var logrīku uztaisīt caurspīdīgu background. Būtu vismaz lejupielādējis any.do lietotni un izmēģinājis kārtīgi to, tad arī varētu savu žulti izgāzt par savu ierūsējušo uztveri.

Janis Murnieks

WhatsApp nu gan nebūs kaut kas ļoti progresīvs . :D

Einis

Ha ha…. kas tad ir progresīvs.

Man pietiek ar draugu izveidotu grupu, kur visi var sarakstīties. Tas arī viss.

Un viņu apkraujot un apvienojot ar mēsliem, ātri vien pazudīšu no turienes.

To do listu var taisīt savā pierakstu kalendārā, nevis viss ir jātaisa telefonā.

Agnis

Nu “lieliski” tev tie kolēģi un “draugi”, ja dzēšanas opciju redzi šādā gaismā.

Astro

Kas ir “aplikācija”?

Kristaps Skutelis

Tas pats, kas lietotne.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: