SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) ar SETI@HOME droši vien būs zināmākais projekts tīmeklī, kas nodarbojas ar citplanētiešu meklēšanu. Līdzīgi kā ar kriptovalūtām, arī SETI aizņemas tavas datora jaudas (protams, ar tavu atļauju), lai meklētu no radioteleskopiem saņemtos signālos pazīmes par saprātīgām būtnēm.

Diemžēl AMD Radeon 5700 lietotājiem (un, visticamāk, arī AMD Radeon 5700 XT lietotājiem) varētu tikt liegta iespēja nodot videokartes apstrādes jaudas SETI projektam, jo tās vienkārši pēc tam izsniedz neuzticamus rezultātus. Tiek ziņots, ka AMD 5700 videokartēm esot kādas problēmas ar OpenCL, kas var padarīt rezultātus neuzticamus.

Ar AMD Radeon 5700 XT mums jau bijusi darīšana, diemžēl šī videokarte bija ļoti niķīga, vairākas reizes dienā tika piedzīvota pilnīga sistēmas uzkāršanās un pat restarti. Arī tīmeklis ir pilns ar sūdzībām par AMD jauno Navi videokaršu draiveru un pavadošās programmatūras trūkumiem un nestabilitāti.

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Kristaps SkutelisTadeušs LopiņšKristaps K. Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Kristaps K.
Viesis
Kristaps K.

OpenGL? Priekš šādām lietām (GPGPU) lieto OpenCL, nevis OpenGL.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Jā, tev ir taisnība – pie vainas ir OpenCL. Kļūdu bija pieļāvis blogs, kuru izmantojām par avotu. Salabosim rakstu. Paldies par norādi!

Tadeušs Lopiņš
Member
Tadeušs Lopiņš

AMD videokartes tapšot aizliegtas, jo veicina globālo sasilšanu!