MediaTek paziņojis, ka piegādās Intel 5G modemus, kas tiks izvietoti klēpjdatoros. Intel un MediaTek kopražotie 5G modemi gaidāmi HP, Dell un citu ražotāju klēpjdatoros. Sagaidāms, ka pie pircējiem MediaTek 5G tehnoloģijas nonāks ne ātrāk kā 2021. gadā.

Interesanti, ka nesen Apple no Intel atpirka visas 5G iestrādnes, lai pēc pāris gadiem iPhone aprīkotu ar pašu radītiem 5G modemiem.

MediaTek vienlaikus arī izziņoja paši savu viedtālruņu procesoru ar jau iebūvētu 5G modemu. MediaTek Dimensity 1000 procesoram tiek solīti ļoti zemi enerģijas tēriņi, jo 5G modems iebūvēt procesorā, nevis tā ir atsevišķa mikroshēma. Dimensity 1000 veidots 7 nm tehnoloģijā, procesoram ir astoņi kodoli (4x ARM Cortex-A77 ar 2.6 GHz un 4x Cortex-A55 ar 2 GHz takts frekvenci). MediaTek Dimensity 1000 procesors atbalstīs 120 Hz 1080p+ vai 90 Hz 2K+ ekrānu un līdz 80 megapikseļu kameru.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
wils

Uz papīra izskatās jau smuki, bet kā būs dzīvē? Ņemot vērā, ka mūsu pusē šis procesors varētu, labākā gadījumā, parādīties tik ap vasaru.

Krotow

Dzīvē viss būs kā parasti. Kaut kad nākamgad vai aiznākamgad parādīsies ierīces ar šo procesoru.