Tīmeklī noplūduši, iespējams, gaidāmā Samsung Galaxy S11 viedtālruņa attēli. Ja tiem var ticēt, tad Samsung nākamā gada Galaxy S11 sērija varētu būt ļoti līdzīga šī gada Galaxy Note10 sērijas viedtālruņiem.

Sagaidāms, ka Galaxy S11 sērijas dārgākie modeļi tiks pie piecām galvenajām kamerām, Galaxy S11 modelim būšot 6.7 collu ekrāns un viedtālruņa izmēri būs 161.9 x 73.7 x 7.8 mm.

Reklāma

Galaxy S11 sērija tiks pie 108 megapikseļu galvenās kameras, ko izstrādājis pats Samsung. Galaxy S11 tiks pie ultra-platleņķa, telefoto kameras un arī 3D dziļuma sensora, bet pagaidām nav zināms, kam tiks izmantota piektā kameras acs.

Protams, šīs ir visai agrīnas baumas, jo Galaxy S11 sērijas izziņošana gaidāma nākamā gada februārī vai marta sākumā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis Kruška

Un cena būs sākot no 1500 uz augšu?

Jānis Bukovskis

Jau likās, ka būs tā kā note10

digitalk

kas vispār liek domāt, ka kaut kāds indusu saits ir kaut kā ieguvis ekskluzīvu renderi?
varbūt man palūgt paziņām studentiem, kas apgūst Rhino ar V-ray plaginu sarenderēt priekš Kursora kaudzi ekskluzīva? kļūsiet slaveni uz puspasauli baumu izplatītāju aprindās.

Madara Saule

Tev, laikam, galvenais ir pie katra topika kaut ko pierakstīt. Iespējams, ka neseko nozarei, bet ši divi ir ļoti uzticami baumu renderētāji; tehnoblogeru aprindās pat mēļo, ka ražotāji viņiem speciāli nopludina informāciju. Pieseivo šīs bildes sev un parunāsim pavasarī, ok?

digitalk

es uzskatu, ka pārpublicēt baumas bez mazākā faktu seguma ir ļoti slikta prakse, lai arī cik populāra tā nebūtu palikusi. tāpēc dažreiz, kad parādās kāds sevišķi tukšs raksts, es uzrakstu savu viedokli. mazticams, bet varbūt kādam tas liks aizdomāties, ka publicēts un apspriests tiek «nekas».

Pelisown

Neviens leaker nerakstīs kā viņš dabon info. Ganjau darbinieki leako. Ja leakeriem labs track record, tad var jau sākt spekulēt. Kā arī pulbicējot rakstu, ir rakstīts “ja var tiem ticēt”.

Madara Saule

Varbūt Tava pastāvīgā mīnusu aura arī liks aizdomāties. Lai gan – mazticams.

digitalk

visi viedokļi jau nevar būt tik izcili, kā tavi iepļūtījumi diskusijā par skaipa lietošanu, kad pēc tam fiksi pazuda tavs disqus profils, ka tik necitētu.

Pelisown

R.I.P tie kuri nopirka note 10. Šis būs tāds kārtīgs upgrade.

mmm!

12 versija bus labaka, 13 vel labaka, 14 jau loti laba, 15 ideala, 16 fantastiska, 18 tehnologiskais sedevrs, 19 labakaiss telefons galaktika