Kompānija Apple prezentējusi trešās paaudzes gudro baterijas vāciņu (angliski smart battery case), kurš sevī iekļauj papildus baterijas elementu un šajā reizē arī iebūvētu pogu kamerai. 2016. gadā kompānija prezentēja saviem kvalitātes standartiem atbilstošu telefona vāciņu ar papildus bateriju, kas ļautu telefonu izmantot ilgāk, kā arī ļautu reizē to uzlādēt.

Šajā nedēļā vāciņš prezentēts speciāli iPhone 11 un iPhone 11 Pro (Max) modeļiem. No iepriekšējās sērijas vāciņiem priekš iPhone XS šis modelis atšķiras ar lielāku izgriezumu kamerai un speciālu pogu vāciņa labajā stūrī. Šī poga ļaus ērti ieslēgt kameru un uzņemt foto vai video, to paturot ilgāk. Tā būs viegli lietojama telefonam atrodoties horizontālā stāvoklī, kad rādītājpirksts dabiski ieņem šo pozīciju.

Vāciņu iespējams uzlādēt arī ar bezvadu lādētāju, pat ja telefons atrodas tajā iekšā. Tas būs pieejams baltā, melnā un rozā krāsā. Šobrīd Latvijā nav pieejama tieši šī versija, taču izejot no iepriekšējā vāciņa cenas, tā varētu sākties no 139 euro.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lauris Ozo

139 eiro, nē paldies!

vUps

Diez kādēļ nevar uztaisīt telefonu 2mm biezāku un ielikt lielāku bateriju + kamera ar nebūtu tik ļoti izbīdīta uz āru.