Sagaidāms, ka 2021. gadā būs iegādājams BMW i4, kura dizaina pamatā tiks ņemts BMW i Vision Dynamics konceptauto. BMW i4 elektroauto ir daļa no BMW solījumiem līdz 2023. gadam piedāvāt vismaz 25 pilnībā elektriskus automašīnu modeļus.

BMW i4 elektroauto darbinās 80 kWh akumulators un elektrodzinēji ar kopējo 530 zirgspēku jaudu. Tiek solīts, ka BMW i4 elektroauto līdz simtam ieskriesies četrās sekundēs, kā arī piedāvās 195 km/h maksimālo ātrumu (elektroniski ierobežots). BMW i4 elektroauto tiks izmantoti 5. paaudzes akumulatori, kuri spēj labāk panest ātru uzlādi, tāpēc BMW i4 elektroauto saņems 150 kW DC uzlādi, kas nodrošinās 80% uzlādi 35 minūšu laikā. 100 kilometrus BMW i4 elektroauto spēs nobraukt ar 6 minūšu ilgu uzlādi.

BMW i4 elektroauto tiek solīts 600 kilometru nobraukums ar vienu uzlādi, bet, visticamāk, tas reāli dzīvē būs ne vairāk par 400… 450 kilometriem. BMW i4 būs četras durvis un arī visu četru riteņu piedziņa, lai spētu savaldīt 530 zirgspēkus.

Plašāk par gaidāmo i4 modeli BMW noteikti pastāstīs visai tuvā nākotnē.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KrotowSkābene Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Skābene
Viesis
Skābene

Vizuāli atgādina kaut kādu GM izstrādājumu, nevis BMW.

Krotow
Viesis
Krotow

Lai iegūtu aerodinamisku formu autiņam, īpaši ar dizainu neizvērsīsies. Tāpēc jau mūsdienu auto ir tik līdzīgi. Un elektroauto arī vietu radiatoram priekšā nevajag.