Kā jau ierasts – sagaidāms, ka Samsung savus nākamā gada flagmaņus izziņos jau februāra otrajā pusē. Samsung cenšas iesākt katru gadu ar jauniem flagmaņiem, lai jau laicīgi ieņemtu vietu pircēju prātos. Viens no uzticamākajiem baumu avotiem Evan Blass (@evleaks) atklājis vairākas būtiskas Galaxy S11 sērijas nianses.

Var visai droši pieļaut, ka nākamā gada flagmaņus dēvēs par Galaxy S11e, Galaxy S11 un Galaxy S11 Plus, tie būs pieejami attiecīgi 6.4 collu (citi avoti saka, ka Galaxy S11e būs ar 6.2 collu ekrānu), 6.7 collu un 6.9 collu izmēros.

Tāpat tiek ziņots, ka izmēros lielākie Galaxy S11 un Galaxy S11 Plus modeļi būs pieejami tikai un vienīgi ar 5G mobilo datu savienojumu, bet Galaxy S11e būs pieejams ar izvēli starp 4G un 5G savienojumiem. Baumu avots arī norāda, ka visa Galaxy S11 sērija tiks pie liektu sānu ekrāniem, pat “e” modelis vairs nebūs pieejams ar plakanu ekrānu.

Baumas arī norāda uz Samsung vēlmi apvienot S sēriju ar Note sēriju, izveidojot Galaxy One viedtālruņu sēriju. Iespējams, šī iemesla dēļ ir kāpuši Galaxy S11 ekrānu izmēri.

Reklāma

17
Leave a Reply

avatar
7 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Kristaps SkutelisSkābeneGatis BrencisKādsMttc Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
asd
Viesis
asd

Nice! Igauņu Samsungs! :p

hmmm :)
Viesis
hmmm :)

Jap es ari pamanīju :D

Muah
Viesis
Muah

5G only ir maz ticams. Maksāt vairāk kā 1K par telefonu, kuru vari izmantot ļoti ierobežotā vietu skaitā uz pasaules?

wils
Viesis
wils

Ar “5G only” domāts, ka būs tikai modelis ar 5G modēmu, kas atbalsta arī 2G, 3G un 4G tīklus. Šobrīd Galaxy Note 10 (plus) ir dabūnams 2G/3G/4G vai 2G/3G/4G/5G versijā. Tātad versijas BEZ 5G nebūs.

banans
Viesis
banans

Stulbs neesi? 3G ,4G, 4.5G un 5G ir tīrs interneta ātrums ko telefons spēj ‘sagremot un apstrādāt.’ Viedierīce pati nosaka labāko piejamo tīklu un attiecīgajās frekvencēs jeb ‘G’ klasifikācijā, automātiski parslēdz saņemot/izsūtot datus. P.S. Balss zvani un sms tiek sūtīti caur 1991 gadā izveidoto – 2G jeb GSM tīkla frekvencē jo 1. neko atrāku nevajag lai sūtītu/saņemtu balsi. 2. šīs ir ‘garās’ frekvences, kuras nav diez ko ātras, bet ir draudzīgas pret šķēršļiem, lai būtu pēc iespējas labāki sakari. ‘5G only’ ir domāta viedierīces versija, jo nu jau gadus 2, ražotāju flagmeņi nāk āra ar diviem dazādiem modeļiem – standarta… Read more »

Gatis Brencis
Member
Gatis Brencis

Palasi par HD zvaniem un 3G.

UserVulgaris
Viesis
UserVulgaris

Kāda jēga no 5G only telefona? Daudzkur pat VoLTE nav pieejams un zvanu veikšanai iekārta pārslēdzas uz 3G vai 2G..

lietus līst tagad
Viesis
lietus līst tagad

Saliks visu kā vajag, izņemot normālu bateriju. Kā jau parasti.

banans
Viesis
banans

Agrāk evleaks bija legit, tagad jau vismaz dažus gadus palicis par tādu, kā bezmaksas reklāmu. Sto procent pašas kompānijas viņam aizsūta šo basic info, pat kādu bildi, ko ķipa nolīkot. Jo šāda informācija tomēr cilvēkos izraisa daudz lielāku interesi, ne kā vienkārša oficiāla.

vUps
Viesis
vUps

No 5g jau vairs nekur neizbēgsi, bet “e” modeļa ekrānu gan vēl varēja nelocīt.

Kāds
Viesis
Kāds

Nepērciet S sēriju un Samsung produkciju. Nopirku, sākās nedienas ar bateriju (telefons slēdzas ārā pie 50%), garantijas remontu atteica, kļūdu neatzīst. Te tev nu i bija “premium klases viedtālrunis”.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Kāds bija pamatojums garantijas remonta atteikšanai?

Mttc
Viesis
Mttc

5 gadi vecs modelis :)

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Un garantijas laiks Latvijā ir cik ilgs?

Kāds
Viesis
Kāds

O! Tieši MTTC arī bija tie gudrīši, kas atteica. 1,5 gadi pēc iegādes. Garantija tiek dota 2 gadi.

Skābene
Viesis
Skābene

Es savulaik esmu nesis Note4 uz Trodeksu Mūkuslas ielā garantijas pēdējā dienā un mātes plate tika nomainīta 30 min laikā bez vārda runas. Plus vēl bonusā iedeva smuku maciņu. Labākais serviss kāds iespējams!

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Manuprāt, tu te kaut ko noklusē :)