Reklāma

Google Family Link ļauj vecākiem kontrolēt bērnu telefonus

Jaunākie raksti

Jaunākā “F1 2021” videospēle gaidāma 16. jūlijā

Pagājušā gada izskaņā notika pietiekami liels darījums videospēļu nozarē, kad Electronic Arts iegādājas citu videospēļu radītāju Codemasters par 1,2...

Uzņēmums Xwing veicis sekmīgu bezpilota lidojumu ar komerciālo lidmašīnu

Amerikā bāzētais jaunuzņēmums Xwing ir veicis veiksmīgu attālinātās vadības testa lidojumu ar vienkāršu komerciālo lidmašīnu, un šis ir visai...

Reklāmu bloķētājs ietekmē “Google Docs” darbību

Pēdējās dienās vairāki "Google Docs" lietotāji, tostarp arī es, saskārās ar problēmām "Google" dokumentu lietošanā. Tos nebija iespējams atvērt...

“Apple” aicina klientus iesaistīties īpašā Zemes dienai veltītā akcijā

22. aprīlī tradicionāli tiek atzīmēta starptautiskā Zemes diena, kad visā pasaulē norisinās dažādi pasākumi un akcijas ar mērķi veicināt...

Stadler Form Roger gaisa attīrītāja apskats

Daudziem no mums pavasaris saistās ar Sauli, ar putnu dziesmām, plaukstošām lapiņām un zilajām kapu puķītēm ceļmalās, bet citi...

Nesen rakstījām par Google risinājumiem, lai cīnītos ar digitālo atkarību, taču nu publiski pieejama aplikācijas Family Link atjauninājums, kurš paredz iespēju noteikt atsevišku aplikāciju ierobežojumus vai tieši otrādi piešķirt vēl dažas minūtes izklaidēm bērnu viedierīcēs.

Google ir veicis uzlabojumus aplikācijā, piedāvājot iespēju noteiktām aplikācijām uzlikt lietošanas limitu, ar šādu soli mēģinot vecākus stimulēt likt bērniem lietot izglītojošās aplikācijas, ar kurām varētu apvienot lielo patiku būt pie telefona un iegūt kaut ko noderīgu. Tāpat ir pievienota iespēja ērti pagarināt aplikāciju lietošanas laiku, ja nu tiešām ir gadījusies tā īstā reize, kad tas ir nepieciešams.

Family Link aplikācija nav tikai par ierobežojumiem un kontroli, tā arī sniedz iespēju redzēt, ko bērns vēlas lejupielādēt savā telefonā, kā arī tā piedāvā skolotāju ieteiktas aplikācijas. Tas var kalpot kā lietderīgi pavadīts laiks telefonā, ja ir iespēja nodarbināt pelēkās šūniņas, piemēram, mācoties valodu. Ļoti noderīga funkcija varētu būt bērna izsekošana, kas ļauj noteikt viņa atrašanās vietu. Noteikti ko katrs no mums arī sev pa reizei vēlētos izdarīt, ir iespēja nobloķēt telefonu tā, ka nav iespēja tam piekļūt. Protams, to visu vecāks spēj paveikt no sava telefona attālināti.

Zemāk redzamajā video tiek paskaidrots, kā pareizi instalēt un palaist šo aplikāciju:

Reklāma

19 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
19 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars Baradach

Lietoju jau sen. Patiesi labi pārdomāts produkts. Svarīgi, ka darbojas android iekšienē, un nav viegli apejams. Visas līdz šim lietotās parental control lietotnes mūsdienu bērni uzlauž vai iemācas apiet ļoti ātri.

digitalk

tīri intereses pēc, jo pašam nav bijis vajadzības lietot tādus mērus, Kaspersky Safe Kids arī uzlauž? vnk, kādu gadu atpakaļ es izpētīju piedāvājumu un ieteicu KSK, un nekādu negatīvu atsauksmju nav bijis.

Kaspars Baradach

Nelietoju neko no karpersky. Pārāk daudz datus vīņi gribēja lai vnk darbinātu bērnu pieskatīšanas aplikāciju. Izmēģināju jāfas 10 populārākās no play veikala. Vai nu nebeudzami gļūki, vai vnk apejamas

Madars

Gadu lietoju bērniem. Viss strādā.

Belamondo

Lietoku KSK.Sīcim 7 gadi un pirmie mēneši ar telefonu rokās.Uzlaušanas draudi pagaidām nedraud.😁

Gints Rotčenkovs

Reāli strādājoša aplikācija, atšķirībā no visādām gļukainām un ne līdz galam strādājošām maksas aplikācijām, kas šim cenšas līdzināties.

Ivo Yeblis

Laba aplikācija. Sievas tel. uzliku, viss darbojas.

Kaspars Baradach

Sieva nepilngadīga? :D

digitalk

ne jau pēc papīriem, vientiesi ;)

Skābene

Beidz īstais pielietojums atrasts! :)

nonr

Neesmu tagad prasījis, bet laiku atpakaļ puika (9g), mācēja pazvanīt čomam, jo zvanīšana atļauta, nolikt sarunu uz pauzi, un pa to laiku izmantot citus app ;)

Budzis

Bet vai tas iespaido aplikaciju lietosanas laiku?

nonr

nē, jo skaitās tikai telefona zvans, kas netiek limitēts. ik pa brīdim gan nometās dienas limits, tā kā jātur roka uz pulsa

iciks

Neesmu izpētījis, kā 13gadnieks to dara, bet viņam kaut kā izdodas apiet ierobežojumus. Ja ne katru dienu, tad ik pa laikam sieva elš, ka šis atkal 5 stundas nosēdējis telefonā.

RRR

Mans 12 gadnieks ar kaut kā apgājis. Kopējais limits ir 2h. Bet, ja skatā katras aplikācijas individuāli patērēto laiku, tad summa ir daaaudz vairāk par 2h. Atstāju tik tāpēc, ka nakts ierobežojums vēl strādā.

Guntis Čoders

Es uzzināju, kā mana 7-gadīgā ‘apiet’ sistēmu – protams, atkal cilvēks ir vājais posms, nevis tehnoloģija. Meitas zina mammas telefona pieejas un caur to noņem limitus un BedTime :)

Armands

Mammas telefons nav vajadzīgs. Šodien uzzināju, kā tas notiek. Telefonu uzliek super duper enerģijas taupīšanas režīmā, kas atslēdz visas fona darbības/aplikācijas, tātad neļauj arī Family Link sekot līdzi tam, kas notiek, un var sēdēt telefonā kaut diennakti. ;) Šķiet, ka visiem telefoniem tā nevar, bet lielai daļai var. Uz hujavejiem darbojas.

Krotow

Mammai ir pēdējais laiks iemācīties veidot paroles. Un atrast meitai kādu interesantu nodarbošanos ārpus telefona.

digitalk

vienkāršākā un efektīvākā metode ir atņemt telefonu uz nakti. tad pēkšņi izrādās, ka gan no rīta var piecelties, gan atzīmes pašas no sevis paliek biki labākas. stāsts iz svešas dzīves no pirmām rokām, tā sacīt.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: