Reklāma

Google Family Link ļauj vecākiem kontrolēt bērnu telefonus

Jaunākie raksti

Sensibo Pure viedā gaisa attīrītāja apskats

Parasti netīru, putekļu un putekšņu pilnu gaisu asociējam ar to, kas notiek aiz istabas logiem, bet nevajag piemirst, ka...

“Slack” nāk klajā ar jaunām iespējām, kas uzlabos biznesa komunikāciju attālinātā darba režīmā

Biznesa komunikācijas lietotne "Slack" nākusi klajā ar jaunu funkciju un papildinājusi jau esošās, dodot iespēju uzņēmumiem veiksmīgāk komunicēt hibrīda...

“Tele2” digitālajā attīstībā investējis 1,5 miljonus eiro

Mobilo sakaru operators “Tele2” kopš pandēmijas sākuma digitālajā attīstībā investējis 1,5 milj. eiro. Uzņēmuma dati liecina, ka šobrīd jau...

RTU aicina skolēnus uz Zinātnieku nakts pasākumiem 24. septembrī

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina dažāda vecuma skolēnus 24. septembrī piedalīties Zinātnieku naktī. Epidemioloģisko apstākļu dēļ šogad pasākums notiks...

IKEA jaunais bezvadu lādētājs jebkuru virsmu spēs pārvērst par bezvadu uzlādes punktu

Mēbeļu ražotājs IKEA vairs jau neražo tikai tās, bet savu produktu klāstu papildinājis ar bezvadu lādētāju Sjömärke, kuru būs...

Nesen rakstījām par Google risinājumiem, lai cīnītos ar digitālo atkarību, taču nu publiski pieejama aplikācijas Family Link atjauninājums, kurš paredz iespēju noteikt atsevišku aplikāciju ierobežojumus vai tieši otrādi piešķirt vēl dažas minūtes izklaidēm bērnu viedierīcēs.

Google ir veicis uzlabojumus aplikācijā, piedāvājot iespēju noteiktām aplikācijām uzlikt lietošanas limitu, ar šādu soli mēģinot vecākus stimulēt likt bērniem lietot izglītojošās aplikācijas, ar kurām varētu apvienot lielo patiku būt pie telefona un iegūt kaut ko noderīgu. Tāpat ir pievienota iespēja ērti pagarināt aplikāciju lietošanas laiku, ja nu tiešām ir gadījusies tā īstā reize, kad tas ir nepieciešams.

Family Link aplikācija nav tikai par ierobežojumiem un kontroli, tā arī sniedz iespēju redzēt, ko bērns vēlas lejupielādēt savā telefonā, kā arī tā piedāvā skolotāju ieteiktas aplikācijas. Tas var kalpot kā lietderīgi pavadīts laiks telefonā, ja ir iespēja nodarbināt pelēkās šūniņas, piemēram, mācoties valodu. Ļoti noderīga funkcija varētu būt bērna izsekošana, kas ļauj noteikt viņa atrašanās vietu. Noteikti ko katrs no mums arī sev pa reizei vēlētos izdarīt, ir iespēja nobloķēt telefonu tā, ka nav iespēja tam piekļūt. Protams, to visu vecāks spēj paveikt no sava telefona attālināti.

Zemāk redzamajā video tiek paskaidrots, kā pareizi instalēt un palaist šo aplikāciju:

Reklāma

20 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
20 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Lietoju jau sen. Patiesi labi pārdomāts produkts. Svarīgi, ka darbojas android iekšienē, un nav viegli apejams. Visas līdz šim lietotās parental control lietotnes mūsdienu bērni uzlauž vai iemācas apiet ļoti ātri.

tīri intereses pēc, jo pašam nav bijis vajadzības lietot tādus mērus, Kaspersky Safe Kids arī uzlauž? vnk, kādu gadu atpakaļ es izpētīju piedāvājumu un ieteicu KSK, un nekādu negatīvu atsauksmju nav bijis.

Nelietoju neko no karpersky. Pārāk daudz datus vīņi gribēja lai vnk darbinātu bērnu pieskatīšanas aplikāciju. Izmēģināju jāfas 10 populārākās no play veikala. Vai nu nebeudzami gļūki, vai vnk apejamas

Gadu lietoju bērniem. Viss strādā.

Lietoku KSK.Sīcim 7 gadi un pirmie mēneši ar telefonu rokās.Uzlaušanas draudi pagaidām nedraud.😁

Reāli strādājoša aplikācija, atšķirībā no visādām gļukainām un ne līdz galam strādājošām maksas aplikācijām, kas šim cenšas līdzināties.

Laba aplikācija. Sievas tel. uzliku, viss darbojas.

Sieva nepilngadīga? :D

ne jau pēc papīriem, vientiesi ;)

Beidz īstais pielietojums atrasts! :)

Neesmu tagad prasījis, bet laiku atpakaļ puika (9g), mācēja pazvanīt čomam, jo zvanīšana atļauta, nolikt sarunu uz pauzi, un pa to laiku izmantot citus app ;)

Bet vai tas iespaido aplikaciju lietosanas laiku?

nē, jo skaitās tikai telefona zvans, kas netiek limitēts. ik pa brīdim gan nometās dienas limits, tā kā jātur roka uz pulsa

Neesmu izpētījis, kā 13gadnieks to dara, bet viņam kaut kā izdodas apiet ierobežojumus. Ja ne katru dienu, tad ik pa laikam sieva elš, ka šis atkal 5 stundas nosēdējis telefonā.

Mans 12 gadnieks ar kaut kā apgājis. Kopējais limits ir 2h. Bet, ja skatā katras aplikācijas individuāli patērēto laiku, tad summa ir daaaudz vairāk par 2h. Atstāju tik tāpēc, ka nakts ierobežojums vēl strādā.

Es uzzināju, kā mana 7-gadīgā ‘apiet’ sistēmu – protams, atkal cilvēks ir vājais posms, nevis tehnoloģija. Meitas zina mammas telefona pieejas un caur to noņem limitus un BedTime :)

Mammas telefons nav vajadzīgs. Šodien uzzināju, kā tas notiek. Telefonu uzliek super duper enerģijas taupīšanas režīmā, kas atslēdz visas fona darbības/aplikācijas, tātad neļauj arī Family Link sekot līdzi tam, kas notiek, un var sēdēt telefonā kaut diennakti. ;) Šķiet, ka visiem telefoniem tā nevar, bet lielai daļai var. Uz hujavejiem darbojas.

Mammai ir pēdējais laiks iemācīties veidot paroles. Un atrast meitai kādu interesantu nodarbošanos ārpus telefona.

vienkāršākā un efektīvākā metode ir atņemt telefonu uz nakti. tad pēkšņi izrādās, ka gan no rīta var piecelties, gan atzīmes pašas no sevis paliek biki labākas. stāsts iz svešas dzīves no pirmām rokām, tā sacīt.

Man meitai ir uzlikta familylink kontrole, taču tā neko nelīdzēja, jo meita spēlējot spēli izrakstītās no Google kontā. Familylink to atļāva bez vecāku piekrišanas. Tagad vairs neļauj pierakstīties ne Google, ne Gmail, ne googleplay, ne no jauna meitas kontu iestatīt par uzraugāmo, ne noņemt familylink, ne atinstalēt familylink, ne atjaunot rūpnīcas iestatījumus! Un info, ko darīt šādā gadījumā nekur nav!

Reklāma
Reklāma
Reklāma