Apple iOS operētājsistēma beidzot saņemt vairākus Google Maps jaunumus, kas Android nometnei bija pieejami jau vasaras vidū. Google Maps turpmāk ziņos (tu pats arī varēsi ziņot) par ceļu satiksmes negadījumiem, kā arī Google Maps iOS ziņos par fotoradariem. Līdzvērtīgas iespējas šobrīd piedāvā Waze lietotne, kura arī pieder Google.

Gan Apple iOS, gan arī Android lietotājiem būs pieejami četri dažādi paziņojumu veidi par apgrūtinātu satiksmi – būvdarbi uz ceļa, slēgta josla, stāvošs auto vai citi objekti uz ceļa, piemēram, izbirusi krava vai notriekts dzīvnieks.

Man gan jāsaka, ka vismaz Latvijā Google Maps navigācija bieži vien parāda atšķirīgu maršrutu no tā, ko spēj izplānot Waze, turklāt Waze sniegtie maršruti nereti ir loģiskāki.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Falks

Waze pietrūkst tikai norādījumi par braukšanas joslām un viņi kko varētu izdomāt lai ekrāna attēls neiedeg. Lai to novērstu es ievērojami samazinu spilgtumu.

Dzintars

Ekrāna iedegums jau vairāk no paša displeja atkarīgs. Man iepriekš uz S8+ galaktikas arī gadijās, tikai Whatsapp kontūras iedega ekrānā, garantijas ceļā visu nomainīja, parakājoties vairāk izrādijās, ka tiem displejiem by default bija problēma ar to, ka iedega appu kontūras utml.

digitalk

ja uztrauc iedegums, tad izvēloties telefonu nedrīkst pirkt ar amoled ekrānu. ne jau nu aplikācijai būtu pienākums rūpēties par dzelža trūkumiem.

NR71

Google Maps, ņemot vērā saskarni, dizainu, iespējas, precizitāti, ir labākais navigators. Tagad arī iOs vairs nav outsaideri. ;) Waze – tāda rotaļlieta jauniešiem, ar bērnišķīgu saskarni un dizainu. :)