Visticamāk, daudziem viedtālruņu ražotāja Realme nosaukumus būs pazīstams, bet dzīvē diez vai kāds varēs lepoties ar rokās paturētu Realme viedtālruni. Realme ir Ķīnā bāzēts viedtālruņu ražotājs, kas grasās iekarot Eiropas tirgus ar salīdzinoši lētiem, bet gana kvalitatīviem viedtālruņiem. Huawei nedienas ir ideāls laiks, lai Eiropai piedāvātu interesantus viedtālruņus.

Realme pēdējā gada laikā audzējis pārdošanas apjomus par 848%, turklāt Realme ir daļa no Oppo – Realme izmanto Oppo tehnoloģijas, kamēr pats uzņēmums ir uzskatāms par neatkarīgu no Oppo. Oppo un OnePlus viedtālruņus ražo BBK Electronics Corporation; BBK Electronics pieder Vivo un Oppo zīmoli, bet tehniski OnePlus ir Oppo meitasuzņēmums. Vivo nesen radīja jaunu viedtālruņu apakšzīmolu iQOO.

Realme viedtālruņos redzēsi Oppo radītu ColorOS saskarni.

Realme piedāvās Realme 5 Pro, Realme X2 un Realme X2 Pro viedtālruņu modeļus. Īpaši interesants ir Realme X2 Pro ar Snapdragon 855 Plus procesoru, četrām kamerām, SuperVooc ātro uzlādi un 90 Hz AMOLED ekrānu. Plānotās viedtālruņa cenas ir €399 par 6 GB/ 64 GB modeli, €449 par 8 GB/ 128 GB modeli un €499 par 12 GB/ 256 GB modeli.

5
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KSa KSawilsEmka953Fungry Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
wils
Guest
wils

Kad viņu mājaslapā – https://www.realme.com/eu/ – varēs pasūtīt uz LV, tad domāsim. Šobrīd tik ar tālākpārdevēju uzcenojumiem..

Fungry
Guest
Fungry

Ja par šādām cenām nāks iekšā, tad lai tik nāk. Pēc apskatiem, ko esmu redzējis labs aparāts. Xiaomi audzē savus pārdošanas rādītājus un piedāvā saprātīgus aparātus. Kopīgi nocels labu daļu pīrāga lielajiem spēletājiem.

wils
Guest
wils

Vispār jau Realme tika izveidots kā tiešais konkurents Redmi zīmolam, kas mani kā patērētāju tikai iepriecina.

Emka953
Guest
Emka953

Esmu ļoti ieintrģēts uz X2 Pro viņam itkā esot 50W uzlāde , ar kuru var uzladēt telefonu 35 minutēs. un Oppo pats par sevi nav slikts brends viens no populārākajiem Ķīnas brendiem.

KSa KSa
Guest
KSa KSa

G1v3 m3 50m3