Google pavisam nesen izziņoja Pixel 4 un 4 XL, bet jau šobrīd tas nodēvēts par štruntīgu pirkumu, jo Google nu nemaz nav pacentusies nevienā tehniskajā niansē, bet nav pakautrējusies uzlikt nežēlīgu cenu. Pixel 4 cena sāksies no 749 eiro, kamēr lielākā izmēra Pixel 4 XL maksās no 899 eiro, kas jau ir Apple iPhone lauciņš, turklāt iPhone 11 par 879 eiro piedāvā 128 GB atmiņu.

Tad nonākam pie akumulatoriem, kas ir daudz par maziem normālai viedtālruņa izmantošanai ikdienā. Pixel 4 ir 2800 mAh, kamēr Pixel 4 XL nākas iztikt ar jau nedaudz civilizētākām 3700 mAh. Un te palīgos nenāks jaunie 90 Hz ekrāni.

Jaunie Pixel 4 modeļi nav saņēmuši ultra platleņķa kameras, to vietā ir reti izmantojama telefoto kamera. Tādējādi Pixel 4 modeļi nekā nespēj konkurēt ar šī gada Samsung, Apple, OnePlus un pat dažu Xiaomi viedtālruņa modeli.

Google šogad pat iepakojumā nav iemetusi līdzi pāreju no USB Type-C uz 3.5 mm austiņu spraudni, nemaz nerunājot par pašām austiņām. Pixel 3 tika dota līdzi gan pāreja, gan arī USB Type-C austiņas.

Par Pixel 4 XL cenu var iegādāties Samsung Galaxy S10 128 GB, kam šobrīd tiek dots līdzi Samsung Galaxy Watch Active viedpulkstenis, tāpat var iegādāt arī OnePlus 7T, iPhone 11 128 GB versiju un daudzus citus lieliskus un labi aprīkotus viedtālruņus.

22
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Kristaps SkutelisPeerkonswilsČiekursArtūrs Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
wils
Guest
wils

Es teiktu Pixel telefonu sērija drīzāk ir Googles ekosistēmas sastāvdaļa (sākot ar viedo skandu un bezvadu austiņām, beidzot ar viedās mājas iekārtām), kas pie mums nestrādā, jo to vada caur viedo asistentu vai balss vadību. Tāpēc oficiāli neviens to Latvijā nepārdod, jo nav servisa, kura lietošana ir šī aparāta pamatsastāvdaļa.

Guntars
Guest
Guntars

Lietoju pixel telefonus- ir visi modeļi un izmēri bijuši, kopā ģimenē 7 gab. Visi vairāk kā apmierināti ar savu izvēli. Ar Samsung draugi staigā pa garantijām vien. Man, vienreiz ar viens nobeidzās, Google atsūtīja citu un viss. Kameras ir vislabākās, lai ko saka kursors, kurš pixeli redz tikai netā bildītēs. Bezvērtīgs portāls, nez kāpēc Google šo rakstu ieteica…

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Ūja, ūja. Iepriekšējais pikselis izlaišanas brīdī kameras ziņā bija top ierīce līdz kamēr to noķēra Huawei, Samsung un nu arī iPhone, bet problēma ir ar Pixel 4 par kura kameras spējām pirmajos apskatos varam lasīt ne pārāk sajūsminātas atsauksmes. Man pašam saimniecībā ir viens mazais Pixel 3, kam viss ir labi atskaitot mazo bateriju, kas pie manas lietošanas nespēj nodrošināt pilnas dienas darbību. Bet visādi citādi tas ir feins telefons, kas lieliski parāda, kā Google uztver telefonus. Es to ik pa laikam palietoju tīri izglītošanās nolūkos, lai neatpaliktu no Google vēsmām. Tāpēc nevajag teikt, ka mēs te neko nesaprotam :)… Read more »

Jānis Skrabāns
Member
Jānis Skrabāns

Kurš ir izlaidis apskatu pixeli? Cik visi saka, ka vēl neļauj taisīt apskatus, jo kaut ko google grib softā vēl izdarīt ar to pašu kameru u.c.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Es soc. tīklos redzēju kaut kādu Pixel 4 kameru testa bilžu apspriešanu un tur nebija glaimojoši komentāri.

Kāds
Guest
Kāds

Piebalsoju par Samsung kā mēslu. Nopirku dārgā gala (Galaxy S sērijas) viedtālruni. Pēc gada ļoti strauji sāka pasliktināties baterijas kvalitāte (tagad slēdzas ārā pie 50%). Lietots oriģinālais lādētājs. Garantijas remontā atšuva. Tā ka nopērc flagmani, bet serviss nekāds, tik pieklājīgi un laipni sprauž batonus.

ArtiŠ
Guest
ArtiŠ

Baterijai garantija gads, ja slēdzas ārā pie 50%, ir aizdomas ka sākusi uzpūsties. Tas no pieredzes ar Samsung.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Ko jūs ar tiem telefoniem darāt, ka pēc gada jau ir šādas problēmas? Uz servisu jānes ierīce, ja ir šāda nestandarta problēma.

Juris Wilde
Member
Juris Wilde

Labāka telefona, kā Google Pixel 2xl, man nav bijis. Paņēmu tagad mazāko pixel 3a. Iepriekš bija visi iespējamie flagmaņi, izņemot ābolu, un palietoti tika diezgan daudzi, arī Ķīnas dārgais gals, kas līdz mums nenonāk, bet nu ir googles telefonā kaut kas tāds, kas trūkst pašos labākajos flagmaņos pasaulē.

Viktors
Guest
Viktors

Piekrītu. Dzīvojos ar Pixel 3. Atbaida piedrazotais Samsung un pārējo android flagmaņu UI dizaina izvēles.

Astro
Guest
Astro

Kas ta šamajos ir?

Artūrs
Guest
Artūrs

Gada nevērtīgākais pirkums, manuprāt nav korekti tādu virsrakstu rakstīt! Katram savi plusi un mīnusi, manuprāt Pixel kameras ir vienas no labākajām šobrīd pieejamām mobilājās ierīcēs, es personīgi esmu nopircis Pixel 3a un esmu apmierināts. Iepriekš gan ir bijuši Samsung un Apple telefoni, katram ir savi + un ,-!

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Pixel 4 kameras nav vienā līmenī ar citiem flagmaņiem, tāpēc arī tāds spriedums. Šoreiz tiešām Google ir pamatīgi nopūdelējis un mēs uz to norādām.

Artūrs
Guest
Artūrs

Neesmu vel testējis Pixel 4 un Pixel 4 XL kameras, bet neticu, ka ir palikušas sliktākas.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Pirmie, kam ir bijusi iespēja izmēģināt, raksta, ka tās nav līmenī ar konkurējošiem produktiem. Nekas šajā industrijā nestāv uz vietas. Pat, ja kameras spējas būtu Pixel 3 līmenī, ar to šogad jau ir par maz.

Artūrs
Guest
Artūrs

Līdz šim, manuprāt līdzvērtīgas kameras ir Apple Iphone 11 modeļiem! Bet no flagmāņiem Huawei, bet neteikšu ka viņu kameras ir labākas.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis
Artūrs
Guest
Artūrs

👍

Čiekurs
Guest
Čiekurs

Esmu pārsteigts, ka Arti tik maigi nomētāja ar akmeņiem pēc šādiem apgalvojumiem (nebūt nekorektiem), jo vienmēr atradīsies, kādi 5-6 fanāti, kas pilnā pārliecībā metīsies aizstāvēt savu pirkumu par spīti visam.
Kas ir pats rēcīgākais rakstā nav ne vārda par iepriekšējiem modeļiem, kas būtu sūdi, bet tieši tie kalpo par argumentu, kāpēc šis (jaunais) modelis, kuru neviens no klātesošajiem nav lietojis, ir baigi labs pirkums.

wils
Guest
wils

Ja to telefonu taisītu cita kompānija, par viņu te neviens pat neieminētos.

Peerkons
Guest
Peerkons

Vienīgais par ko viņu varētu nomētāt ar akmeņiem ir tas ka autors pats nav veicis nekādu savu analīzi par šo telefonu un paņēmis pārrakstijis visu no avota, kuru kāds pārgudrs ārzemnieks ir uzrakstijis un iedvesmojies no tā. Bet jā, telefons nav tā vērts cenas ziņā.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Centīsimies dabūt jauno Pikseli uz testu, lai varam paši pārbaudīt, cik tas labs vai švaks. Bet pagaidām jāiztiek ar citu uzticamu mediju teikto.