Google izziņojusi fizisku divu faktoru pieteikšanās (2FA) atslēgu USB Type-C Titan Security Key, kas tapusi sadarbībā ar Yubico. Šo USB Type-C 2FA atslēgu varēsi izmantot kopā ar Android viedtālruņiem, Chrome OS ierīcēm, Windows un pat macOS datoriem.

Ar Titan Security Key varēsi piekļūt Google, Coinbase, Facebook, Github, Twitter, Stripe, Salesforce, 1Password un citiem saviem lietotāju kontiem. USB Titan Security Key cena ir visai demokrātiska – atslēgas cena ir vien 40 dolāri, kamēr Yubico visai līdzīgus produktus piedāvā cenā līdz pat 70 dolāriem.

Kas īsti ir divfaktoru autentifikācija? Tā ir vēl viens aizsardzības līmenis tavam kontam, kas darbojas pēc paroles ievadīšanas. Divfaktoru autentifikācija parasti tiek realizēta ar viedtālruņa palīdzību (paziņojums ekrānā, lietotnes ģenerēts sešu ciparu kods, SMS u.tml.) kā vienu reizi izmantojama papildu parole. Tāpat divfaktoru autentifikācija var būt arī fiziska, datorā ievietojama USB atslēga, bet šis ir visai rets risinājums privātiem lietotājiem, jo divfaktoru autentifikācijas USB atslēga maksā gana dārgi.

3
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
IgorsKKTKpats Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
pats
Guest
pats

Ja nav NFC tad stipri pa dārgu! SoloKey tad ir daudz labāka alternatīva.
https://solokeys.com/
Solo Tap(nfc) USB-C $40.00 un Solo USB-C $25.00

KKTK
Guest
KKTK

Es nevaru iedomāties, kā nodrillēsies ports, visu laiku iekšā un ārā štepselējot. Kur nu vēl iespēja neuzmanīgi nolauzt to štruntu.

Igors
Guest
Igors

Man ir Yubico jau gadus 6 nekas nedrillējas nekas nelūst