Internet Archive papildinājis savus krājumus ar vēl 2500 DOS spēlēm, kas ir lielākais šo seno spēļu papildinājums kopš 2015. gada. Internet Archive izziņojis, ka vari bez grūtībām sava tīmekļa pārlūkā baudīt daudzas populārās DOS spēles.

Jauno spēļu sarakstā ir Wizardry: Crusaders of the Dark Savant, Princess Maker 2 un  Microsoft Adventure (iepriekš Colossal Caves Adventure).

Vienlaikus paziņots, ka ne visas DOS spēles strādās plūdeni, kā arī daudzām nav pievienoti pavadošie dokumenti ar paskaidrojumiem par spēles gaitu.

Jāņem vērā, ka daudzas no šīm spēlēm ceļoja no rokas rokā disketēs ar mūsdienām neiedomājami niecīgu 1.44 MB ietilpību.Protams, bija arī grandiozas spēles, kas tika dalītas vairākās disketēs.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Pfff

Linku studijā!

KKTK

Uzbúvé studiju!

DOS

Zem teksta atrodas avots, kur ir links.

Einis

Ak, šīs atmiņas. Gāju pie čoma pēc heroes2. Virs 10 disketēm aizņēma. Tā gan nebija DOS spēle. Vai pat nebija tā, ka ar 10 disketēm bija jāiet pakaļ divas reizes. Un beigās, vēl katrā gājienā kāda diskete atsakās un atkal jāiet vēlreiz pakaļ pēc konkrētā faila.

Kristaps K.

Heroes2 bija DOS spēle. Heroes3 bija pirmā uz Windows (ir arī Linux versija, bet tā ir tik nestabila, ka labāk spēlēt Windows versiju zem Wine).

Kristaps K.

Man sākumā spēles ceļoja 5,25″ disketēs ar 360K un 1,2M ietilpību. 3,5″ 1,44M disketes nāca vēlāk, bet tās ar dažādiem trikiem varēja arī noformatēt uz 1,68M, vajadzēja tik kompjos abos galos attiecīgu programmatūru.