Internet Archive papildinājis savus krājumus ar vēl 2500 DOS spēlēm, kas ir lielākais šo seno spēļu papildinājums kopš 2015. gada. Internet Archive izziņojis, ka vari bez grūtībām sava tīmekļa pārlūkā baudīt daudzas populārās DOS spēles.

Jauno spēļu sarakstā ir Wizardry: Crusaders of the Dark Savant, Princess Maker 2 un  Microsoft Adventure (iepriekš Colossal Caves Adventure).

Vienlaikus paziņots, ka ne visas DOS spēles strādās plūdeni, kā arī daudzām nav pievienoti pavadošie dokumenti ar paskaidrojumiem par spēles gaitu.

Jāņem vērā, ka daudzas no šīm spēlēm ceļoja no rokas rokā disketēs ar mūsdienām neiedomājami niecīgu 1.44 MB ietilpību.Protams, bija arī grandiozas spēles, kas tika dalītas vairākās disketēs.

6
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Kristaps K.EinisDOSKKTKPfff Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Pfff
Guest
Pfff

Linku studijā!

KKTK
Guest
KKTK

Uzbúvé studiju!

DOS
Guest
DOS

Zem teksta atrodas avots, kur ir links.

Einis
Guest
Einis

Ak, šīs atmiņas. Gāju pie čoma pēc heroes2. Virs 10 disketēm aizņēma. Tā gan nebija DOS spēle. Vai pat nebija tā, ka ar 10 disketēm bija jāiet pakaļ divas reizes. Un beigās, vēl katrā gājienā kāda diskete atsakās un atkal jāiet vēlreiz pakaļ pēc konkrētā faila.

Kristaps K.
Guest
Kristaps K.

Heroes2 bija DOS spēle. Heroes3 bija pirmā uz Windows (ir arī Linux versija, bet tā ir tik nestabila, ka labāk spēlēt Windows versiju zem Wine).

Kristaps K.
Guest
Kristaps K.

Man sākumā spēles ceļoja 5,25″ disketēs ar 360K un 1,2M ietilpību. 3,5″ 1,44M disketes nāca vēlāk, bet tās ar dažādiem trikiem varēja arī noformatēt uz 1,68M, vajadzēja tik kompjos abos galos attiecīgu programmatūru.