Bijušā Google vadītāja Endija Rubina (Andy Rubin) Essential parādījis Project Gem viedtālruni, kas izskatās pēc vertikāli uz pusēm pārgriezta parasta viedtālruņa. Project Gem viedtālrunis ir šaurs un garš, būtiski pārspējot Sony Xperia pēdējo modeļu 21:9 ekrāna malu attiecību.

Essential Project Gem viedtālrunis, visticamāk, labos vairākas 2017. gadā iznākušā Essential PH-1 viedtālruņa nespējas – Essential Project Gem viedtālrunim varētu būt pamatīgi uzlabota kamera, uz to norāda no korpusa izbīdītais kameras modulis..

Essential Project Gem viedtālrunim būs lielas saskarnes ikonas, viedtālruņa sānos izvietotas vadības pogas. Lai izceltos citu starpā, Essential Project Gem viedtālruņa aizmugurē tiks izmantoti materiāli, kas dažādos izgaismojumos maina krāsu.

Sagaidāms, ka Essential līdz ar Project Gem viedtālruņa iznākšanu būs pabeidzis mākslīgā intelekta projektu, kas saistāms ar uzlabotu balss vadību viedierīcēm.

4
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
digitalkwilsEggy MegaKKTK Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
KKTK
Guest
KKTK

Tagad uzliekam šito uz “bicīša” vai rokas un lūk beidzot normāls gudrais rokaspulkstenis, ko varētu lietot robokops. Krāsas gan tik žagatām, bet gan jau uztaisīs arī gunmetal.

wils
Guest
wils
Eggy Mega
Guest
Eggy Mega

Viedā tālvadības pults?

digitalk
Member
digitalk

nākamais solis — lokanais ekrāns, pārlokam uz pusēm — sveiks Ericsson T28s! :)