HTC nav vairs dēvējams par viedtālruņu tirgus spēlētāju jau vairākus gadus, kaut arī HTC kādu laiku turējās blakus Samsung Galaxy S sēriju flagmaņiem. Laikā, kad Samsung Galaxy S sērija bija plastmasas grabuļi, HTC piedāvāja metālā tērptus skaistuļus ar tīri labām kamerām un pieklājīgu saskarni.

Kaut kur ap 2015. gada vidu (ap HTC One M9 iznākšanas laiku) tomēr Samsung izdevās atrauties no HTC ar nedaudz labāku kameru kvalitāti un citām nelielām niansēm, pēcāk vairs HTC neizdevās noķert pārējos viedtālruņu tirgus spēlētājus.

HTC šobrīd visai labi veicas ar virtuālās realitātes ierīču pārdošanu, uzņēmumus nesen tika pie jauna vadītāja, kurš iepriekš vadīja mobilo sakaru uzņēmumu Orange. Tika atzīts, ka HTC bija pārtraucis ieviest inovācijas viedtālruņos, kas arī nogremdēja HTC viedtālruņu biznesu. Plinte krūmos nav pavisam mesta, pagājušajā gadā HTC piedāvāja pāris vidējās klases viedtālruņus, bet pie flagmaņu izstrādes HTC grasās atgriezties tikai, kad būšot īstais laiks.

Nav gan skaidri pateikts, kad tieši tas varētu būt gaidāms. HTC flagmaņu uzvaras gājienu vēlētos saistīt ar 5G ieviešanu un pieejamību attīstītājās valstīs.

7
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KrotowdigitalkKristaps ĶēdisbanansYoohoo Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Yoohoo
Guest
Yoohoo

Lai veicas!
Kādreiz pats biju HTC īpašnieks, patika šie tālruņi.
Labi apstrādāts tālruņa korpuss no metāla un glīts UI.
… tā gan, diemžēl, jau ir pagātne.

Kristaps Ķēdis
Member
Kristaps Ķēdis

Pašam bija gan TyTC II, gan Sensation XE… biju apmierināts. Ja parādītos, kas līdzīgs vismaz pēdējam, būtu vērts padomāt no LG (patlaban G6 lietoju) nākt atpakaļ pie HTC.

banans
Guest
banans

Lai uzbliež ‘beats’ seju. Tas noteikti palīzēs :D :D :D

digitalk
Member
digitalk

oficiāla bootloadera atlokošana, kā senajos laikos, palīdzēs vairāk.

Kristaps Ķēdis
Member
Kristaps Ķēdis

Nesapratu? Ko tu ar to domāji? Paskaidrosi sīkāk?

digitalk
Member
digitalk

gandrīz visi ražotāji noloko bootloaderi, lai telefonā nevarētu ielādēt modificētu/iepriekšējo/citu sistēmu. HTC savulaik bija starp pirmajiem, kas piedāvāja oficiālu unloku, tiesa ar garantijas zaudēšanu (Google neskaitās, tai visi ir atlokojami :)

Krotow
Guest
Krotow

Palīdzēs uzlikt jaunāku OS versiju telefonam, kur oficiālais atbalsts beidzies jau pirms gadiem. Uz HTC tas attiecas arī dēļ iespējas iegūt vairāk vietas aplikācijām. Šis gan prasās pēc skaidrojuma. Ap 2009. gadu, kad Android telefoni kļuva populāri, tā laika viedtālruņu iekšējā datu glabātuvē bija maz vietas un to ātri varēja piedzīt pilnu ar dažām lielākām aplikācijām. Talkā nāca iespēja glabāt nesistēmas aplikācijas SD kartē. Telefonu sagatavot tam varēja no bootloadera, kuram piekļūt varēja tikai, bootloaderi atbloķējot un iegūstot root lietotāja pieeju telefonam. HTC toreiz nāca pretīm lietotājiem un bija izveidojuši sadaļu viņu mājas lapā, kurā ievadot telefona sērijas numuru, pretī… Read more »