Tikko redzam ziņu virsrakstā “Florida Man”, uzreiz ir skaidrs, ka nodarījums būs izmeklēti stulbs. Šoreiz kāds 59 gadus vecs vīrs Floridā ķēries pie īres elektrisko skrejriteņu bremžu bojāšanas. Policija pagaidām nav izziņojusi vīra nolūkus – kāpēc tieši viņš bojājis bremzes.

Kopš aprīļa Maiami reģistrēti vismaz 12 līdzīgi īres skrejriteņu bojāšanas gadījumi.

Protams, pati ziņa ir mums tāla un maz interesanta, bet tā raisa pārdomas par īres skrejriteņu un līdzīgu īres pārvietošanās līdzekļu drošību. Elektriskos skrejriteņus vakarā kāds savāc un uzlādē, droši vien tiek novērsti arī lielākie vizuālie bojājumi. Bet nav zināms, vai kāds arī pārbauda bremzes.

Diez vai arī kāds īres klients pirms brauciena ar skrejriteni izmēģina bremžu darbību. Problēma tiek konstatēta uz īsā Bruņinieku ielas veloceliņa posma pie Valdemāra ielas, kur ir gana liels nobrauciens pa kalnu uz leju.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Ļoti pamācošs raksts. Par savu drošību ir jārūpējas pašam un kritiskie mezgli jāpārbauda pašam. Tu taču atceries, no bērnības, kad pagalma draugu riteņiem nekad nebija bremzes :D

Muah

Deģenerātus nepieklājas dēvēt par kungiem.

Pēteris Cābulis

Nesapratu, tā Florida ir vieta Latvijā?
Kaut kādas Bruņinieku un Valdemāra ielas…

Krotow

Ir gan. Atver Latvijas karti, aizstumies uz Cēsīm un skaties pilsētas ziemeļrietumu pusē. Atradīsi gan Floridu gan Luiziānu :)

Krotow

Deģenerātu motivācijā nav jēgas iedziļināties. Iedomājos gan vienu iemeslu – minētais tips pēc tam netālu kādā nogāzē sēž krūmos un filmē bez bremzēm krītošos priekš YouTube feilu video.