web analytics

WhatsApp testējot pēc laika izgaistošas ziņas Android lietotnē

Jaunākie raksti

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...

Pirmoreiz 45 gadu laikā pilnībā tiks pārbūvēta “Lada Ņiva”

Krievu autobūves klasiskais bezceļnieks "Lada Ņiva" pirmoreiz 45 gadu laikā tiks pilnībā pārbūvēts, iegūstot jaunu vizuālo noformējumu un arī...

Tiek izmēģināta funkcija iepirkties tieši no “Youtube” videoklipiem

Iespējams, kāds drīzākā, kāds ne tik tuvā nākotnē kārotās preces iegādāsies pa taisno no "Youtube" videoklipiem. "Youtube" pašreiz meklē...

Sony iepazīstina ar jaunām RA5000 un RA3000 skandām

Sony nāk klajā ar divām jaunām bezvadu skandām – SRS-RA5000 un SRS-RA3000. Abi modeļi ir aprīkoti ar unikālām Sony...

Janvāra beigās tiešsaistē norisināsies Global Game Jam

Global Game Jam (GGJ) ir 48 stundu tiešsaistes pasākums, kas notiek vienlaicīgi daudzās pasaules valstīs. GGJ laikā tiek izstrādātas...Tiek ziņots, ka WhatsApp Android beta lietotnē (2.19.275 versija vai jaunāka) tiek izmēģinātas izzūdošas ziņas. Šobrīd tās pieejamas tikai grupu čatos, lietotājam ir iespēja izvēlēties ziņas izzušanas laiku no 5 sekundēm līdz stundai.

Izzūdošas ziņas šobrīd pieejamas Telegram lietotnē, tās paredzētas, lai nosūtītu sensitīvu informāciju, kas pēcāk netiek uzkrāta sarakstes vēsturē. Tādējādi ir ērti nosūtīt personas kodu vai kādu citu vienu reizi izmantojamu informāciju, kas pēcāk nevienam nebūs pieejama.

WhatsApp ir visai agresīvi strādājis pie privātuma risinājumiem. Saziņas šifrēšana ir aktīva pēc noklusējuma, tāpat tika ieviesta iespēja dzēst jau nosūtītās ziņas.

Lai cīnītos pret viltus ziņu strauju izplatību, WhatsApp no gada sākuma ieviesis ierobežojumu, kas ļauj vienu ziņu pārsūtīt tikai piecas reizes. Iepriekš WhatsApp jau bija ieviesis ierobežojumu, bet tas bija 20 reizes, kas mums ikdienā nebija manāms. Facebook un WhatsApp tiek uzskatīti par lielākajiem viltus ziņu kanāliem valstu valdību vēlēšanu laikā. Facebook spēlēja lielu lomu Donalda Trampa ievēlēšanā, kamēr WhatsApp esot radījis veselu viltus ziņu industriju pirms prezidenta vēlēšanām pērnā gada oktobrī Brazīlijā.

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
keks

pff, tad nu gan whatsapp ir ātrums uz jaunumu ieviešanu :D, Wire sen jau šāda iespēja un ne tikai grupu čatos, ir arī iesējamas labot kļūdaini nosūtīto tekstu, kā tas bija nelaiķim skype.

digitalk

par laimi skaips vēl dzīvs un spārdās. kā teica Marks Tvens — ziņas par manu nāvi ir stipri pārspīlētas.

Janis

jap… es to arī ikdienā esmu spiests regulāri izmantot

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: