AMD vakar izziņojis AMD Ryzen Pro 3000 sērijas procesorus, kas paredzēti profesionāļiem, biznesa lietotājiem un lielajiem uzņēmumiem. AMD Ryzen Pro 3000 procesoriem nav integrētas Radeon Vega videokartes.

AMD Ryzen Pro 3000 saņēmuši uzlabotus drošības risinājumus, kā arī palielināta procesoru darbības stabilitāte un plānotais mūža ilgums.

Ryzen 9 Pro 3900 un Ryzen 7 Pro 3700 būs aptuveni divas reizes ātrāki par konkurentu piedāvājumu (dati no Cinebench R20 nT), vienlaikus nodrošinot vēsu un klusu datora darbību. Ryzen 9 Pro 3900 un Ryzen 7 Pro 3700 veidoti 7 nm tehnoloģijā ar Zen 2 kodolu arhitektūru un 65 W TDP veiktspējīgajiem procesoru modeļiem.

AMD Memory Guard ar pilnu sistēmas atmiņas šifrēšanu cīnīsies pret tā saucamajiem cold boot uzbrukumiem, AMD tehnoloģijas papildinās Windows Security, Lenovo ThinkShield, HP Sure Start un citus līdzīgus drošības risinājumus.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Krotowrudzu rikas Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
rudzu rikas
Viesis
rudzu rikas

Pasmaidīju par “vēsu un klusu” – jau sen @home izmantoju pilnībā fanless risinājumu, 0 troksnis. Kaifs 100%. Ventilatoru nav vispār. Nekur. Ne cpu, ne psu, ne video, ne mb. Epic win. Pat HDD izmantojas tikai tad kad vajag (ar ārējo dokstaciju). Normāli sys rullē no ssd.

Krotow
Viesis
Krotow

Biroja lietojumiem jau lielu jaudu nevajag. Tur pietiks arī ar procesora pielīmēšanu pie dzelzs brusas. Te cilvēki par video apstrādi un spēlēm cepas, kur viss silst daudz vairāk.