Vakar, vienlaikus ar Huawei Mate 30 sēriju izziņots arī Huawei Vision televizors. Huawei Vision TV būs pieejams četros populārākajos izmēros – 55 collās, 65 collās, 75 collās un arī 85 collās. Sākotnēji gan pieejami būs 65 un 75 collu modeļi, pārējie pievienosies kaut kad vēlāk.

Huawei Vision TV saņēmis plānas metāla apmales, turklāt viss televizors veidots tik plāns un viegls, lai to būtu iespējams ērti pārvietot.

Huawei Vision TV būs pieejami ar 4K izšķirtspēju, visiem televizoriem būs arī kamera, lai nodrošinātu videozvanus. Huawei Vision TV saņems iebūvētu zilās gaismas filtru, lai televizors nenogurdinātu skatītāju acis, televizoriem būs sejas atpazīšana un pāris mākslīgā intelekta iezīmes.

Huawei Vision TV saņems Quantum Dot tehnoloģijas ekrānu, kas ir būtiski uzlabots LCD, nevis OLED tipa ekrāns. Samsung savos QLED (Quantum Dot LED LCD TV) televizoros izmanto to pašu tehnoloģiju. Huawei Vision TV pavadīs ar USB Type-C vadu uzlādējama tālvadības pults.

Huawei Vision TV darbina HarmonyOS, ko izstrādājis pats Huawei. Pagaidām par HarmonyOS zināms visai maz, kaut arī Huawei to dēvē par atvērtā koda programmatūru. Huawei arī paziņojis, ka grasās lietotņu izstrādātājus atalgot ar 1.5 miljardiem dolāru, lai kopīgi uzpildītu ar lietotnēm HarmonyOS lietotņu veikalu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Tasesmues

Būtu laba cena, varētu paņemt. 😏
Quantum Dot izmanto arī Hisense savos ULED TV.

Mārtiņš Vācietis

Vai Latvijā oficiāli kaut kur Huawei TV var iegādāties?

Kristaps Skutelis

Nē.

qwerty

ja labi palasīt, tad varētu saprast, ka tie telelevizori ir tikko tikai prezentēti…

Krotow

Šķiet ka šo televizoru būs ne tikai viegli pārvietot, bet arī salauzt, paceļot aiz nepareizā stūra. Cik sanāca dzīvē skatīt jaunos OLED televizorus ar ultraplānajiem ekrāniem, tos bija pat bail aiz stūra pakustināt.

Vispār paldies par info. Pat nezināju ka hujavejs taisa arī televizorus.

Aldis Esmits
Trinitron

Nu tapēc japērk crt tv, tie ir daudz izturigāki , kā arī attēla kvalitāte labāka

Monitor

Labaks variants ir sony trinitron kv40xbr800 kam ir istas kontrastainas un asas krasas 100hz atels ar RGB savienojumu, kas ir labals par siem lcd oled kam kam nav istas krāsas (melnu toni attēlo ka gaisi zilu vai pel3ku) utt. Bet nu katram savas vajadzības…