Pocket Casts uzskatām par vienu no populārākajām podkāstu lietotnēm, tā iepriekš bija pieejama par vienu reizi veicamu samaksu, bet turpmāk gandrīz visas iespējas būs izmantojamas bez maksas. Pocket Casts lietotnei arī būs pieejamas premium iespējas, par tām gan nāksies maksāt.

Pocket Casts ne velti tiek uzskatīta par labāko podkāstu lietotni, jo tā atļauj veikt epizožu meklēšanu, kā arī podkāstus iespējams klausīties arī bez to abonēšanas. Pocket Casts prot sinhronizēt saturu un noklausīto podkāstu sarakstu starp visām atbalstītājām operētājsistēmām.

Turpmāk Pocket Casts prasīs samaksu (1 dolārs mēnesī vai 10 dolāri gadā) par galddatora lietotnes izmantošanu, Pocket Casts Plus arī piedāvās uzglabāt podkāstu audio un video datnes mākonī.

Ja iepriekš biji iegādājies pieeju galddatora lietotnēm (vienreizēja 9 dolāru maksa), saņemsi Pocket Casts Plus bez maksas trīs gadu garumā.

Pocket Casts Android

Pocket Casts iOS

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
digitalk Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
digitalk
Member
digitalk

mēģina palielināt peļņu pēc jaunākajām veikalinga vadlīnijām — ja nevari palielināt pārdošanas apjomu, liec cilvēkiem produktu abonēt!