Pateicoties Stard komandas un tās atbalstītāja Ferratum uzaicinājumam, man bija iespēja vienam no pirmajiem pasaulē iepazīties un tapt izvizinātam ar pavisam jauno elektrisko rallijkrosa sacīkšu auto – Projekt E. Tas tika atklāts Rīgā dienu pirms Neste World RX of Latvija posma.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
uzladets.lv

Izskatās, ka turējies pie kameras kā pie dzīvības glābēja :D

KKTK

Es nesapratu to Stradivari risinājumu baterijas dzēšanai – lai dzesētu bateriju nolej šķidrumu? :D Vai tomēr pieslēdzas pie bateriju bloka (apejot iespējams salauzto radiatoru) un grūž iekšā ugunsdzēsējiem pieejamo ūdeni. Tādā veidā arī dzesējot, bet pa otru galu tas vienkārši tek ārā. Un lai netecētu kabīnē, ir vēl viens savienojums un šļaukas gals.

milkj

Varbūt varētu apskatos vairāk filmēt to ko apskata. Par daudz (Kristapa) sejas un vēl pietam tuvplānā.

Edgars Lielcepurs

Normāla GONAČNAJA mašīna! 🤣

KKTK

Vecais pilots tā lāmeriski brauca :D Uzber uz asfalta pilnu, lai šokētu blakussēdētāju visam braucienam, bet tālāk līkumos nekādas sānslīdes. Redzētu kā Nitišs cilvjus vadāja :D Tramplīnā arī nu tā ārkārtīgi piesardzīgi un tas starp citu arī būs lielākais mīnuss elektrības mašīnām. Smaguma cents ir labāks, degunu vairs neknābās kā Baumaņa mašīna, bet dēļ lielāka svara leks mazāk, un no triecienam … – nez sajūta, ka viss kas var aiziet greizi pirmajiem kucēniem. Vispār jau bailīgi, jālieto daudz karbona, lai nevada :)

nunu

Ko nozīmē “gonočnaja” mašīna? Kāds jaunvārds, ko vajadzētu ieviest vai krievzemes pierobežas iedzimto ievazājums?

digitalk

īsa gan jums, hipsteriem, tā atmiņa. tas ir rusicisms no padomju okupācijas laikiem. tāpat kā jums anglicismi smūtijs, koučings u.c. sūdi, ko ikdienā lietojat.

digitalk

vispār jau mans komentārs bija veltīts @nunu, tieši ar šo pašu domu.