YouTube 2010. gadā izlaida tā saukto Leanback saskarni, kas laika gaitā kļuva par tīmekļa lietotni, ko varēja pārvaldīt ar televizora vai HTPC tālvadības pulti. Tikko paziņots, ka YouTube nogalinās Leanback, lai dotu vietu īstenām viedo televizoru lietotnēm.

Ja apmeklēsi youtube.com/tv vai youtube.com/leanback, redzēsi sekojošu uzrakstu:

Visticamāk, šāds solis no Google puses saistāms ar neskaitāmām straumēšanas ierīcēm un YouTube licencēšanu. Zināms, ka šis solis radīs milzu problēmas Raspberry Pi izmantotājiem, tāpat YouTube vairs nevarēs izmantot Amazon Fire TV produktos.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
itanium

He, par šo nemaz nezināju.
Uz sava Android TV bokša izmantoju m.youtube.com (Firefox + uBlock Origin) – pārāk uzmācīgas tās reklāmas palika.

Latgaleens

Ja es saprotu pareizi – no youtube xbone var atvadīties?

genotsiid

Ikdienā lietoju Leanback PlayStaion 4 lietotnes formā. Vienīgā vieta, kur pēc noklusējuma nerāda 2 reklāmas pēc kārtas. Žēl.

Prusljix

Youtube ir atpakaļ Fire TV produktos. Viss darbojas bez problēmām.

Sandis

Man atsūta saiti uz šo rakstu un jautā: “Kas tur ko nogalinās? Un vai tas uz mums arī attiecas?” Nu nācās man interneta plašumos pameklēt papildus informāciju. Un cik sapratu, tad neviens neko tur nenogalina, bet gan Google bloķēs/slēgs piekļuvi tieši web interfeisam, kuram piekļūst izmantojot interneta pārlūku, nelicenzētas aplikācijas vai nelicenzētas iekārtas. YouTube atbalstītajās iekārtās nekas nemainās. Kā skatos savā Smart TV un konsolē, tā skatīšos. https://support.google.com/youtube/answer/7582560 Varēja tak rakstā drusku detalizētāk uzrakstīt, lai cilvēkiem ir vieglāk saprast un nav jāzīlē, ko nu!