Reklāma

Volvo atzīst – Tesla enerģijas efektivitātē ir tālu priekšā citiem

Jaunākie raksti

Volvo Polestar divīzijas vadītājs atzinis, ka Tesla ir ļoti tālu priekšā citiem elektrisko automašīnu ražotājiem, bet Volvo grasās noķert Tesla vai vismaz atrast citas iespējas, kā konkurēt ar Tesla.

Volvo pirms diviem gadiem veica Polestar zīmola idejas maiņu, tobrīd tapa arī Polestar 1 plug-in hybrid automašīna, kas beigās iznāca negaidīti dārga un ar gandrīz jau novecojušām tehnoloģijām. Polestar pat paziņoja, ka grasās izlaist Tesla Model 3 konkurentu – Polestar 2.

Polestar 2 tiek plānots kā elektroauto ar 78 kWh akumulatoriem, Polestar 2 vajadzētu nobraukt ar vienu uzlādi līdz 440 kilometriem. Tesla Long Range Model 3 ar aptuveni 75 kWh akumulatoru spēj nobraukt līdz 525 kilometriem ar vienu uzlādi.

Polestar 2 nonāks ražošanā nākamā gada sākumā, elektriskās automašīnas cena tiek plānota no 39 900 eiro, bet pirmie pircēji var pasūtīt tikai Polestar 2 Launch Edition, kas maksā gandrīz 60 000 eiro.

Reklāma

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Lai rūpējas par elektromotoru efektivitāti un baterijas ietilpību. FYI: Tesla (kopā ar Panasonic zem viena jumta) taisa arī savas baterijas.

Reklāma
Reklāma
Reklāma