Reklāma

LG uzsāks 8K OLED un NANOCELL televizoru tirdzniecību

Jaunākie raksti

AOC Q27V4EA monitora apskats – beidzot kaut kas darbam un atpūtai budžeta klasē

Lai nebūtu tā, ka te apskatām tikai pašus trakākos un dārgākos gadžetus, speciāli palūdzu mums atsūtītu kaut ko jēdzīgu...

Corning jaunais Gorilla Glass sargās viedtālruņu kameru objektīvus

Corning izziņojis jauna tipa aizsargstiklus, kas paredzēti tieši viedtālruņu kameru sargāšanai no skrāpējumiem. Vienlaikus jaunie Gorilla Glass with DX...

Sākot no 2022. gada visi iPhone modeļi būs aprīkoti ar 5G savienojumu

Apple, kā ierasts, bija principā kā pēdējais lielais viedtālruņu ražotājs, kas savās ierīcēs sāka piedāvāt 5G savienojumu. Kā ziņo...

Plastiskās mikroshēmas varētu ļaut internetam pieslēgt jebkuru produktu

Mūsdienās mēs visu laiku ikdienā dzirdam terminu mikroshēmas, kas ir iebūvētas dažādās lielākās un mazākās elektronikas ierīcēs, taču tagad...

ASUS izziņojis bezvadu režģtīkla sistēmu Zen WiFi XD 6 / W

ASUS izziņojis bezvadu režģtīkla sistēmu Zen WiFi XD 6 / W, kas sastāv no diviem Wi-Fi 6 maršrutētājiem. ASUS...

LG Electronics (LG) šogad vairākās pasaules valstīs, sākot ar Austrāliju, Vāciju, Franciju, Lielbritāniju un ASV, tirdzniecībā laidīs pasaulē pirmo 8K OLED televizoru (modelis 88Z9) un LG 8K NanoCell televizoru (modelis 75SM99).

LG pakāpeniski kļūst par 8K tehnoloģiju līderi, un LG 8K televizori arī spēj pārsniegt Informācijas displeju mērījumu standarta (IDMS) izšķirtspējas kritērijus, ko noteikusi Starptautiskā Displeju metroloģijas komiteja (ICDM), kas norāda, ka noteiktā displeju izšķirtspēja ir ne tikai atkarīga no konkrētu pikseļu skaita sasniegšanas vai pārsniegšanas, bet arī no tā, vai šos pikseļus iespējams pienācīgi atšķirt vienu no otra, lai sasniegtu šo noteikto izšķirtspēju.

ICDM ir noteikusi kontrasta modulācijas (CM) mērījumu, kas precīzi un kvantitatīvi nosaka to, cik blakus esošie pikseļi ir izšķirami viens no otra. Lai jebkurš televizora displejs spētu nodrošināt izšķirtspēju, kas tiek norādīta ar tā pikseļu skaitu, ICDM pieprasa, lai minimālā CM vērtība pārsniegtu 25% attēliem un 50% tekstam. Testos, kas veikti saskaņā ar universāli noteiktajiem nozares standartiem, gan LG SIGNATURE OLED 8K, gan LG 8K NanoCell televizors sasniedzis CM vērtības 90% diapazonā, garantējot, ka skatītāji spēs patiesi izbaudīt visas 8K satura papildu detaļas, skatoties savus LG 8K televizorus.

LG 8K televizori pārsteidz ar bagātīgām detaļām un spilgtām, dabiskām krāsām, kas ir apliecinājums LG attīstītajai displeju tehnoloģijai. Kā pasaulē pirmais un līdz šim lielākais 8K OLED televizors – 88 collu lielais LG SIGNATURE OLED 8K (modelis 88Z9) nodrošina 8K Ultra HD izšķirtspēju (7,680 x 4,320) ar 33 miljoniem pašizgaismojošu pikseļu, kas ir 16 reizes vairāk nekā Full HD televizoriem un četras reizes vairāk nekā UHD televizoriem. LG SIGNATURE OLED 8K, kas šogad saņēma iF Dizaina balvu un Red Dot balvu, piemīt izsmalcināts dizains ar matētu alumīnija statīvu, kā arī integrēta 80W skaļruņu sistēma jaudīgam audio.

LG 75 collu lielais 8K NanoCell televizors arī sniedz pilnībā iegrimstošu pieredzi, pateicoties 8K attēlam ar iespaidīgām krāsām, kontrastu un detaļām. LG Nano Display tehnoloģija attēlam sniedz pārsteidzošu asumu patiesi lielā izmērā. Nano Color izfiltrē piesārņojumus, lai uzlabotu krāsu asumu, bet Nano Black, kas ir 8K optimizēta modernizēta Full Array Local Dimming Pro tehnoloģija, precīzi kontrolē televizora aizmugurējo apgaismojumu izteiksmīgākam melnajam tonim un labākam kontrastam.

Abi 8K televizori izceļas ar efektīvu 8K Upscaling tehnoloģiju un uzlabotu trokšņu samazināšanu, kas iepriekšējo četru pakāpju vietā tagad pieejama līdz pat sešām pakāpēm. Tādējādi tiek panākts nevainojams 8K attēls, kad tiek veikta satura konvertēšana no 4K (3,840 x 2,160) vai Full HD (1,920 x 1,080) satura. Šo augstākās klases veiktspēju nodrošina LG otrās paaudzes α (Alpha) 9 Gen 2 8K inteliģentais procesors. LG progresīvais procesors uzlabo attēla un skaņas kvalitāti, izmantojot padziļinātas mācīšanās tehnoloģiju un piekļuvi plašai datubāzei, kas nodrošina tam iespēju atpazīt avota kvalitāti un optimizēt jebkāda veida saturu. α9 Gen 2 8K arī analizē apkārtējos apstākļus, lai vienmēr sasniegtu nevainojamu ekrāna gaišuma līmeni.

Bagātīgs un skanīgs audio papildina pirmšķirīgo televizoru vizuālo veiktspēju, lai skatītājiem sniegtu vēl padziļinātāku pieredzi. Inteliģents algoritms spēj apvienot divu kanālu audio, lai nodrošinātu virtuālu 5.1 pilnapjoma skaņu, sniedzot trīs dimensiju skanējumu, kas atdzīvina filmas, mūzikas un sporta pasākumus. Šiem televizoriem ir arī WiSA Ready funkcija bezvadu mājas kinozālēm ar nesaspiesta formāta 16 bitu audio līdz pat 5.1 kanāliem, kas ir lielisks veids, kā baudīt Dolby Atmos dinamisko un izteiksmīgo skaņu.

Lai garantētu atmiņā paliekošu kino skatīšanās pieredzi, LG 8K OLED un 8K NanoCell televizoriem ir Cinema HDR funkcija, kas atbalsta Dolby Vision un Advanced HDR no Technicolor līdz pat 4K un HLG un HDR 10 līdz pat 8K.

LG savus 8K televizorus arī aprīkojis ar četriem portiem, kas atbalsta HDMI 2.1 specifikācijas, ļaujot skatītājiem baudīt 8K saturu 60 kadros sekundē. LG 8K televizori arī savietojami ar automātiski zemu latentuma režīmu (ALLM), mainīgo atsvaidzes intensitāti (VRR) un uzlabotu audio atgriešanās kanālu (eARC).

Lai nodrošinātu vēl lielākas ērtības, 88Z9 un 75SM99 modeļi atbalsta Apple AirPlay 2 un HomeKit, kas pieejams vairāk nekā 140 valstīs.

Atsevišķos tirgos šie televizori piedāvās iebūvētas Google Assistant un Amazon Alexa versijas, nodrošinot vienkāršu televizoru un savienotu viedo ierīču kontroli ar balsi, tādejādi atvieglojot lietotājiem viņiem vēlamās informācijas iegūšanu.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Nu kineskopa televizori tāpat ir labāki par šiem, jo oled televizoriem ir zemāks kontrasts nekā crt televizoriem , kā arī skaņa ir briesmiga, jo 2003 gada ražotiem sony trinitron loewe nemos un philips matchline bija iebuvēti subji, vai pat vairāki, ir vēl daudz crt televizoru firmas kurām ir subji. Kineskopa televizori ari kalpo daudz ilgāk nekā visi štie plānie godigi sakot štrunti, man personigi patik vairāk kineskopa televizori nekā plānie kuri , diemžēl, attela un skanas ziņā nevelk

Nopietni? Kāds vēl mūsdienās pērk CRT televizorus?

SSā jau vēl piedāvājums ir. Ejošākais ir 88″ CRT tālrādis 😂.
Bet, ja nopietni, var jau skatīties CRT TV, braukt ar ’71ā gada Žiguli, katram savs SadoMazo līmnis.
Iebūvēti subji, kas pieslēgti VHS atskaņotājam vai vitszemes RF antenai? Kopumā smalks un ironisks humoriņš.

Nu virzemes televīzija ir daudz labāka par helio

CRT televizori jau nav slikti , tie labi vel mūsdienās funkcione, kā ari skaņā ir neparspējami labi

Nu ko lai saka crt ir samera normāli tv un ugunsdroši neka šie izlaisties lcd tv kuri uzkarst vairāk pa 55gradiem kauns par tadiem hlamiem ko tgt ražo, labak lai atsak crt ražot ka kādreiz, ar vel jaudiigakiem skalruniem un subjiem. Pareizi ir tak uzskati ka soe vecie lielie crt ir smagi bet tas nav šķērslis i3gqadaties no kada kam ir…. Katram jau savi uzskati…

Reklāma
Reklāma
Reklāma