ASUS cenšas vismaz daļēji atrisināt klēpjdatoru ierobežoto ekrānu izmēru problēmas ar ZenBook Pro Duo – šis klēpjdators saņēmis galveno 15.6 collu 4K OLED ekrānu, ko papildina 14 collu ekrāns, kas izvietots datora tastatūras daļā.

ASUS ZenBook Pro Duo veidots no tā saucamā alumīnija unibody (datora korpuss izfrēzēts no alumīnija kluča), bet šāds piegājiens ZenBook Pro Duo  padarījis visai smagu (2.5 kg) un arī biezu (2.4 cm). Toties šajos izmēros ASUS pamanījies piedāvāt arī Intel astoņu kodolu procesoru un NVIDIA GeForce RTX videokarti.

ASUS ZenBook Pro Duo UX58 saņēmis Pantone Validated 15.6 collu 4K OLED ekrānu, kas spēj attēlot 100% no DCI-P3 krāstelpas, kā arī klēpjdatoram uzstādīts otrs ScreenPad Plus skārienekrāns ekrāns ar 3840 x 1100 izšķirtspēju. Otrs ScreenPad Plus prot izmantot Windows 10 iebūvēto divu ekrānu pārvaldīšanas iespēju, bet ASUS piedāvās arī ScreenXpert programmatūru.

ZenBook Pro Duo UX58 būs aprīkojams ar Intel Core i7 vai Core i9 procesoru un NVIDIA GeForce RTX 2060 videokarti. Operatīvās atmiņas apjoms būs līdz 32 GB, kā arī būs uzstādāma 1 TB PCIe 3.0 x4 atmiņa.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Oskars

Nu nekada cena neizveletos Asus datorus.