Strauji tuvojas septembris, kad atkal gaidāms jaunu Apple iPhone viedtālruņu birums. Apple iPhone tiks izziņoti 10. septembrī 20:00 pēc Latvijas laika, pasākums norisināsies Apple mājvietā Campus 2, Steve Jobs Theater zālē, kas atrodas Kalifornijā.

Sagaidāmās, ka arī šogad iPhone klāstu papildinās trīs jauni modeļi, kas aizstās iPhone XS, XS Max un XR. Baumas norāda, ka dārgākie un lielākiem iPhone modeļi saņems tā saucamo reverso bezvadu uzlādi – ar iPhone varēs uzlādēt AirPods bezvadu austiņas.

iPhone modeļi vēl arvien paļausies uz Lightning uzlādes pieslēgvietu, kā arī Apple gatavojot Face ID sensorus ar plašāku darbības leņķi, lai viedtālruni nenāktos turēt tieši pret seju. Pagaidām tiek uzskatīts, ka Apple tikai nākamajā gadā piedāvās viedtālruņus ar 5G.

Pagaidām nekas plašāk par gaidāmajiem iPhone modeļiem nav zināms. Diez vai Apple sadūšosies šogad celt viedtālruņu cenas, jo tiek lēsts, ka ar iPhone pārdošanas apjomu pieaugumiem uzņēmums vairs jau kādu laiku nevar lielīties.

Reklāma

10
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
fakeUldis M.Kristaps SkutelisModris KlingenbergsK. Johansons Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Uldis M.
Member
Uldis M.

O, šogad ātrāk! iepriekš ar katru gadu aizvien vēlāk prezentēja un bija pietuvojušies jau septembra beigām…
Jāskatās kādas jaunas fīčas būs parādījušās, un kā vienmēr – cik baumas būs izrādījušās tuvas īstenībai…
Un tad jau redzēs vai būs vērts mainīt tagadējo X modeli pret jauno…

boo
Viesis
boo

Pagājušajā gadā tas notika 12. septembrī

Usins
Viesis
Usins

Tu nesaprati, ka cilvēks vienkārši šo rakstīja, lai paziņotu ka mainīs savu X modeli uz jaunāku. Tomēr jau 2 gadus vecs modelis. Nabagi tādus jau sāk pirkt 😅

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Spicie zēni taču tagad Androīdus lieto :)

Modris Klingenbergs
Member
Modris Klingenbergs

Es vèl aizvien lietoju savu pirmo smart telefonu. Sam Note3. Ir kritis no ~7m augstuma uz betona, šovasar plostojot “noslīka” Daugavā. iet kā tanks! Piecus gadus! Tik kamerai stikliņš ieplaisājis. Nekad nav bijusi ne ekrānam plēve, ne korpuss – mitinās džinsu kreisajā kabatā ar ekrānu pret ķermeni. Akumulatori šim tagad ap 6€ maksā… kamera ok. Ja telefonu/laptopu uzskata par statusa/modes aksesuāru – tad noteikti vismaz ik pēc 2 gadiem jāmaina. Ja tas ir instruments – nopērc labāko un lieto, līdz “izbeidzas”. Manuprāt tā…

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Forši, man prieks, ka tev telefons kalpo tik ilgi! Bez vajadzības telefonus mainīt tiešām ir muļķīgi.

fake
Viesis
fake

Es labprāt nemainītu, bet man telefoni nedzīvo pārāk ilgi…

Android
Viesis
Android

Nav jau nemaz tik vecs iphone x modelis, tāpat cena ir samēra augsta

Uldis M.
Member
Uldis M.

Neiet runa par vecumu, vai maiņu principa pēc. Parasti mainu dēļ kaut kādām jaunajām fīčām, kas vecajos nav… piemēram, platleņka kamera jaunajā iPhone priekš manis būtu tīri labs motivators apgreidam. Tāpat arī ceru uz citām jaunām fīčām.

K. Johansons
Member
K. Johansons

Cik pēc baumām var noprast būs Iphone 11 (XR), Iphone 11 PRO (XS) un Iphone 11 pro MAX (XS MAX). Un cenas atkal pieaugs. Drīz jau sanāks, ka TOP Iphone maksās 2000 EUR. Man jau šobrīd Iphone XS cena liekas pārāk augsta, to jau parāda arī pārdošanas rezultāti – visi pērk XR, jo nav jau baigās atšķirības lai tik daudz pārmaksātu.