Bose tikko izziņojusi Portable Home Speaker – mājās izmantojamu skaļruni ar uzlabotu dizainu un Bluetooth + Wi-Fi savienojumu. Bose Portable Home Speaker nodrošina 360 grādu skaņu, kā arī piedāvā dziļākus basus, kad Portable Home Speaker salīdzina ar konkurentiem līdzīgā cenā.

Bose Portable Home Speaker sver tikai 1 kg, ierīce piedāvā 12 stundu mūzikas atskaņošanu ar vienu uzlādi, bet klāt piepērkama ir arī dokstacija. Portable Home Speaker iebūvēti Google Assistant un Amazon Alexa digitālie asistenti, kā arī skaļrunis saņēmis AirPlay 2 un Spotify Connect atbalstu. Portable Home Speaker skaļrunim ir IPX4 mitruma noturība pret šļakstiem, sīkiem ūdens pilieniem un pat lietu.

Ar Bose Music lietotni iespējams izveidot tā dēvēto multi-room sistēmu, apvienojot saderīgu Bose mūzikas ierīču darbību. Bose Portable Home Speaker prot sadarboties ar Bose viedajiem skaļruņiem un soundbāriem.

Portable Home Speaker cena ir 349 dolāri, USB Type-C uzlādes doks maksās 29 dolārus. Veikalos Portable Home Speaker būs pieejams no 19. septembra.

Reklāma

Leave a Reply

avatar
  Paziņot par jaunumiem  
Paziņot par