Snap Inc. izziņojis trešās paaudzes Spectacles brilles, kas saņēmušas divas HD kameras. Kam mums divas kameras? Lai uzņemtu 3D video un 3D fotoattēlus, protams!

Spectacles 3 uzņemtos video un fotogrāfijas pārsūta uz Snapchat lietotni, tajā varēsi izvēlēties, cik uzskatāmu 3D efektu piemērot attēlam. Spectacles 3 komplektā pievienota 3D Viewer ierīce, kuras ideja aptuveni atbilst Google Cardboard – varēsi ātri apskatīt izveidoto 3D attēlu vai 3D video.

Spectacles 3 spēj uzņemt fotogrāfijas ar 1642 x 1642 punktu izšķirtspēju, kā arī video ar 1216 x 1216 izšķirtspēju.

Spectacles 3 tikušas pie jauna dizaina, tās pieejamas divās krāsās – Carbon vai Mineral. Briļļu rāmis veidots no tērauda. Spectacles 3 stikli ir visai tumši tonēti, attiecīgi videobrilles izmantojamas tikai dienas laikā. Tikko kļūst tumšāks, Spectacles 3 izmantošana būs visai apgrūtinoša.

Spectacles 3 iebūvēta 4 GB atmiņa, tajā ir vieta 100 video datnēm vai 1200 fotogrāfijām. Ar vienu uzlādi varēsi uzņemt līdz 70 video vai līdz 200 fotogrāfijām. Briļļu uzlāde aizņem 75 minūtes.

Spectacles 3 maksās 380 dolārus, kas ir divas reizes vairāk par Spectacles 2 modeļa cenu. Spectacles 3 nonāks pie pircējiem rudenī.

Reklāma

Leave a Reply

avatar
  Paziņot par jaunumiem  
Paziņot par