Jau šovakar plkst. 23:00 pēc Latvijas laika Samsung iesāks savu Galaxy Unpacked pasākumu, kurā tiks prezentēta jaunākā Galaxy Note viedtālruņa paaudze. Tas ir noprotams pēc pasākuma attēla, kurā varam redzēt šīs sērijas ierīcēm raksturīgo S Pen irbuli.

Pirms prezentācijas pasākuma tīmeklī varam atrast daudz informācijas par jaunumu un tas tikai apliecina, ka cilvēkiem ir interese par šo produktu. Samsung arī paši ir atzinuši, ka Galaxy Note ierīces izmanto zīmola kvēlākie fani, kas no tām sagaida labāko, ko Samsung spēj piedāvāt.

Gatavojoties šim prezentācijas pasākumam, lūdzu, pastāsti, kas tev visvairāk patīk savā Galaxy Note telefonā un ko sagaidi no jaunās paaudzes modeļa? Tiekamies vakarā šepat komentāros! :)

Līdzīgi kā Galaxy S10 viedtālruņu gadījumā, mums ir bijusi iespēja ar jaunumu iepazīties pirms tā oficiālās prezentācijas un aicinu šovakar piekāpt uz Kursors.lv, lai uzzinātu mūsu pirmos iespaidus par jaunumu. Būs interesanti!

7
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Roberts SmitinsAinars BriedisKristaps SkutelisOskarsAinars Briedis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Roberts Smitins
Member
Roberts Smitins

Man ir bijušas vairākas Samsung ierīces. Arī Galaxy Note kaut kad sen bija. Atbildot uz jautājumu: “Kas man patika Galaxy Note?“, varu atbildēt: “NEKAS NEPATIKA” 😂🤣😂

Ainars Briedis
Member
Ainars Briedis

Book S piesaistīja uzmanību! …skopi gan bija ar tehnisko info