Jau šovakar plkst. 23:00 pēc Latvijas laika Samsung iesāks savu Galaxy Unpacked pasākumu, kurā tiks prezentēta jaunākā Galaxy Note viedtālruņa paaudze. Tas ir noprotams pēc pasākuma attēla, kurā varam redzēt šīs sērijas ierīcēm raksturīgo S Pen irbuli.

Pirms prezentācijas pasākuma tīmeklī varam atrast daudz informācijas par jaunumu un tas tikai apliecina, ka cilvēkiem ir interese par šo produktu. Samsung arī paši ir atzinuši, ka Galaxy Note ierīces izmanto zīmola kvēlākie fani, kas no tām sagaida labāko, ko Samsung spēj piedāvāt.

Reklāma

Gatavojoties šim prezentācijas pasākumam, lūdzu, pastāsti, kas tev visvairāk patīk savā Galaxy Note telefonā un ko sagaidi no jaunās paaudzes modeļa? Tiekamies vakarā šepat komentāros! :)

Līdzīgi kā Galaxy S10 viedtālruņu gadījumā, mums ir bijusi iespēja ar jaunumu iepazīties pirms tā oficiālās prezentācijas un aicinu šovakar piekāpt uz Kursors.lv, lai uzzinātu mūsu pirmos iespaidus par jaunumu. Būs interesanti!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Roberts Smitins

Man ir bijušas vairākas Samsung ierīces. Arī Galaxy Note kaut kad sen bija. Atbildot uz jautājumu: “Kas man patika Galaxy Note?“, varu atbildēt: “NEKAS NEPATIKA” 😂🤣😂

Ainars Briedis

Book S piesaistīja uzmanību! …skopi gan bija ar tehnisko info

Oskars

Labi ir ka netirho samsung portativos datorus. Jo bezgala drausmigi un dikti lieli hlami. Tadus perk parasti kam nav saprashana par datoriem un kads dikti sviezh pakalj.

Ainars Briedis

Nav šaubu, ka Tu kaut ko saproti par datoriem, bet noteikti neesi sapratis kas ir/būs Book S!

Roberts Smitins

Kristaps ne tikai kaut ko saprot par datoriem, bet gan par datoriem Kristaps zina gandrīz visu. Gudrs cilvēks tas Kristaps. Patiešām.