Izraēlas drošības pētnieki atklājuši jaunu Android ļaunatūru, kas varētu būt inficējusi vismaz 25 miljonus Android viedtālruņu. Atklātā Agent Smith ļaunatūra ietekmējot vecākus Android viedtālruņu modeļus, turklāt Agent Smith ļaunatūra tiekot pievienota ne tikai ārpus Google Play veikala pieejamām lietotnēm – arī Play veikalā atrastas vismaz 11 lietotnes, kas var izplatīt Agent Smith ļaunatūru.

Agent Smith ļaunatūra ietekmējot WhatsApp, FlipKart, Opera Mini un citu populāru lietotņu darbību. Ļaunatūra ierīcēs parādot dažādas nesankcionētas reklāmas, kā arī tā varot mēģināt nozagt paroles un lietotāja vārdus. Visplašāk Agent Smith ļaunatūra skārusi Āzijas valstis, bet vairāki simti tūkstoši Android ierīču ietekmētas arī ASV, Austrālijā, Lielbritānijā un citviet pasaulē.

Agent Smith ļaunatūra ietekmējot Android viedierīces, ja tās saņēmušas vecāku operētājsistēmu par Android 7 Nougat. Ja tev ir vismaz Android Nougat, esi drošībā. Visplašāk Agent Smith ļaunatūra ietekmē Android 5 Lollipop un Android 6 Marshmallow ierīces.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Andron MacBeton Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Andron MacBeton
Guest
Andron MacBeton

Kārtējais farss lai dzītu visus apgreidoties.
Cik 4.4 bāzātie Cyageni ir inficēti? Ir dati? NAV!