Apple ir tikko atteicies no diviem visai populāriem un salīdzinoši lētiem MacBook klēpjdatoru modeļiem – pavisam nogalināts ir 12 collu parastais MacBook, kā arī Apple ir atteicies no lētākā MacBook Air bez Retina ekrāna.

Vienlaikus gan izziņots jauns un uzlabots MacBook Air, kā arī 13 collu MacBook Pro.

Reklāma

Jaunie un uzlabotie MacBook Air visi tikuši pie Retina Display ar True Tone, bet kāpusi arī MacBook Air cena – lētākais MacBook Air šobrīd maksā no 1249 eiro (cenas no Apple.de mājaslapas), pretī saņemot divu kodolu Intel Core i5 procesoru, 8 GB DDR3 RAM un 128 GB atmiņu.

Lētākais MacBook Pro ar 13 collu ekrānu maksā no 1499 eiro, toties pircējs jau standartā saņem Touch Bar un Touch ID. MacBook Pro vēl arvien paļaujas uz DDR3 RAM un lētākais klēpjdatora izpildījums pieejams vien ar 8 GB RAM un 128 GB atmiņu, kas mūsdienās izklausās ne pārāk vilinoši.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Artūrs

“MacBook Air šobrīd maksā no 1249 eiro (cenas no Apple.de mājaslapas), pretī saņemto divu kodolu Intel Core i5 procesoru, 8 GB DDR3 RAM un 128 GB atmiņu”

Mjaaa…. Izklausās pēc 2012…

KKTK

Nu… – saklikšķinot 16GB rāmi un 512GB cietni sanāk tas pats cipats, kas pirms diviem gadiem, tikai šoreiz jau ar dačbāru, jaunu inteli, un nedaudz garāku ekrāna kabeli, bet diemžēl ar to pašu čipsproblemātisko klaviatūru.

Andron MacBeton

Nevajag aizmirst ekrāna šleifi, kurai uzpilinot lāsīti ūdens, ekrāna apgaismojuma 40V nonāk uz procesora 3,3V izeju, un procis nomirst. Tiem PRObookiem kam ir mux chips, vismaz vel ir cerība.