Tiecoties pēc maksimāli liela ekrāna minimālos kopējos viedtālruņa izmēros, bieži tiek piemirsts par LED gaismiņu, kas paziņo par saņemtajiem zvaniem vai ziņām. Tas pats OnePlus grēko ar LED indikatora gaismiņas neuzstādīšanu, kas arī lika izveidot NotifyBuddy lietotni.

Labā ziņa ir tā, ka NotifyBuddy lietotne ir visai vienkārša, tā paredzēta OLED tipa ekrāniem, lietotne pēc paziņojumu saņemšanas sāk midžināt pietiekami lielu punktu ekrānā. Izklausās jau ideāli, bet te sākas pāris BET.

Pirmā problēma ir niecīga, jo NotifyBuddy lietotne pieprasa, lai tu ar roku aktivizē visas vēlamās lietotnes, no kurām parādīt paziņojumu izslēgtā ekrānā. Tam veltam aptuveni 10 minūtes, izvēloties aktivizējamās lietotnes un paziņojuma punkta krāsas. Vēl ir jāatslēdz visi akumulatora taupītāji NotifyBuddy lietotnei. Tik tālu viss strādā, paziņojumu LED aizstājējs punkts parādās kā solīts.

Otrā gigantiskā problēma ir akumulatora tēriņi. Te bilde runā vārdu vietā – nakts laikā NotifyBuddy lietotne izēda akumulatoru gandrīz tukšu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

7
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Guntars KdigitalktrelKrotowIgors Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
viestursp
Guest
viestursp

@9GAG 2 vietā :D

Krotow
Guest
Krotow

Kāds labums no 9GAG aplikācijas ja šņagas var apskatīties tāpat caur pārlūkprogrammu?

trel
Guest
trel

Kāda atšķirība vai bateriju noēstu 9gag aplikācija vai pārlūkprogramma? Aplikācijā ir ērtāk + ir dark mode.

Igors
Guest
Igors

Kāda jēga aprakstīt jēlu (pagaidām) aplikāciju? Šaubos, ka kāds izvēlēsies notifikācijas gaismiņu par spīti šadai akumulātora izēšanai.

digitalk
Member
digitalk

kaut vai tāpēc, lai tauta zinātu, ka eksistē iestrādes. abu ekosistēmu veikali ir milzonīgas miskastes, pārpludinātas ar kloniem, bezjēgu un lētas peļņas meklētājiem. tāpēc katrs raksts par konkrētu, potenciāli interesantu aplikāciju ir noderīgs.

Guntars K
Guest
Guntars K

Vienkārši ziņa domāta tiem, kuriem nav 12h telefoni. :) Manējs noteikti no 5 darbotos 4 dienas. ;)