Tiecoties pēc maksimāli liela ekrāna minimālos kopējos viedtālruņa izmēros, bieži tiek piemirsts par LED gaismiņu, kas paziņo par saņemtajiem zvaniem vai ziņām. Tas pats OnePlus grēko ar LED indikatora gaismiņas neuzstādīšanu, kas arī lika izveidot NotifyBuddy lietotni.

Labā ziņa ir tā, ka NotifyBuddy lietotne ir visai vienkārša, tā paredzēta OLED tipa ekrāniem, lietotne pēc paziņojumu saņemšanas sāk midžināt pietiekami lielu punktu ekrānā. Izklausās jau ideāli, bet te sākas pāris BET.

Pirmā problēma ir niecīga, jo NotifyBuddy lietotne pieprasa, lai tu ar roku aktivizē visas vēlamās lietotnes, no kurām parādīt paziņojumu izslēgtā ekrānā. Tam veltam aptuveni 10 minūtes, izvēloties aktivizējamās lietotnes un paziņojuma punkta krāsas. Vēl ir jāatslēdz visi akumulatora taupītāji NotifyBuddy lietotnei. Tik tālu viss strādā, paziņojumu LED aizstājējs punkts parādās kā solīts.

Otrā gigantiskā problēma ir akumulatora tēriņi. Te bilde runā vārdu vietā – nakts laikā NotifyBuddy lietotne izēda akumulatoru gandrīz tukšu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
viestursp

@9GAG 2 vietā :D

Krotow

Kāds labums no 9GAG aplikācijas ja šņagas var apskatīties tāpat caur pārlūkprogrammu?

trel

Kāda atšķirība vai bateriju noēstu 9gag aplikācija vai pārlūkprogramma? Aplikācijā ir ērtāk + ir dark mode.

Igors

Kāda jēga aprakstīt jēlu (pagaidām) aplikāciju? Šaubos, ka kāds izvēlēsies notifikācijas gaismiņu par spīti šadai akumulātora izēšanai.

digitalk

kaut vai tāpēc, lai tauta zinātu, ka eksistē iestrādes. abu ekosistēmu veikali ir milzonīgas miskastes, pārpludinātas ar kloniem, bezjēgu un lētas peļņas meklētājiem. tāpēc katrs raksts par konkrētu, potenciāli interesantu aplikāciju ir noderīgs.

Guntars K

Vienkārši ziņa domāta tiem, kuriem nav 12h telefoni. :) Manējs noteikti no 5 darbotos 4 dienas. ;)

rudzu rikas

Ļoti muļķīgi sanāk, tā vietā lai ražotājs iebūvētu led diodi savā telefonā (tā ir viena no MUST HAVE lietām manā tālrunī), daži izdomā to neizdarīt, tā vietā tiek piedāvāti risinājumi aplikāciju veidā. It kā jau būtu pofig, ja vien tā nebūtu nevajadzīga akumulatora jaudas tērēšana :(