15. un 16.jūnijā, Priekuļu lidlaukā jau otro gadu notiks FAI (Starptautiskās aviācijas sporta federācijas) pasaules kausa posms sacīkšu droniem, pulcējot vairāk kā 50 dalībnieku no 10 valstīm. Šī salīdzinoši jaunā sportaveida atpazīstamība pēdējos gados ir strauji augusi, tai skaitā arī Latvija uzskatāma par dronu lielvalsti.

Par laimi ne tikai industriālo dronu ražošanas jomā, bet arī sacīkšu dronu jomā latvieši spēj cīnīties par pasaules meistariem.

Biedrības ‘’Drone Racing Latvia’’ dibinātājs Āris Muitinieks uzskata, ka pašmāju pilotiem ir visas iespējas izcīnīt godalgotas vietas: ‘’Ierindā būs visi spēcīgākie pašmāju piloti ar Tomasu Pētersonu un Kārli Grosu priekšgalā. Kārlis pērn pasaules čempionātā izcīnīja
3.vietu, savukārt Tomass regulāri ierindojas augstās vietās ārvalstu sacensībās. Noteikti favorītu pulkā jāmin somi. Tāpat arī Čehijas un Lietuvas pārstāvji uzskatāmi par favorītiem. Mūs sagaida divas ļoti spraigas un aizraujošas sacensību dienas netālu no Cēsim esošajā
Priekuļu lidlaukā, tā kā aicinu ikvienu interesentu ierasties un iepazīt tuvāk šo sportaveidu!’’

Sestdien no 12:30 tiks aizvadīti treniņlidojumi un kvalifikācija, savukārt svētdien no 13:30 fināllidojumi, lai jau ap 17:30 noskaidrotu šī pasaules kausa posma uzvarētāju.

Latvijas posmu pasaules kausa sacīkšu droniem rīko biedrība ‘’Drone Racing Latvia’’, Vides risinājumu institūts un Latvijas Sporta federāciju padome.

4
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Kristaps SkutelisMaxalEgils Fomins Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Egils Fomins
Member
Egils Fomins

Man vienīgajam šo rāda?? :D :D Video unavailable
This video contains content from Monstercat, who has blocked it in your country on copyright grounds.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Hm, savādi. Publikācijas brīdī vēl rādīja OK.

Maxal
Guest
Maxal

tbh cik grūti šādu pasākumu veidotājiem ir publicēt materiālus dažas dienas agrāk?
Par brīvdienu pasākumiem, ja patiešām publikācijas mērķis ir veicinat apmeklējumu, ne tikai atzīmēt to-do listā – PR – yes, done, to darīt 3/4dien?

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Šoreiz diezgan pavēlu saņēmām šo ziņu, bet tā kā bija piedāvāta iespēja skatīties pasākumu tiešraidē, izlēmu publicēt.