Samsung vakar izziņoja The Wall Luxury televizoru, kas papildinās iepriekš izziņoto The Wall televizoru sēriju. The Wall Luxury izmanto Samsung Micro LED TV tehnoloģiju.

The Wall Luxury televizoriem pielāgojami izmēri no 73 collām ar 2K izšķirtspēju līdz 292 collām ar 8K izšķirtspēju. The Wall Luxury televizori ir tikai 30 mm biezi, tiem gandrīz nav apmaļu, bet pastāv iespēja uzstādīt dažādas dekoratīvās apmales, lai televizors iekļautos interjerā.

The Wall sērijas televizori veidoti tā, lai tos nekad nenāktos slēgt ārā. Samsung sola aptuveni 100 000 stundu Micro LED darbību. Samsung Ambient Mode gaidīšanas režīmā attēlos dažādus slavenus mākslas darbus, fotogrāfijas un video.

The Wall Luxury nodrošina Quantum HDR tehnoloģiju ar līdz 2000 cd/m² spilgtumu un 120 Hz attēla atsvaidzi.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skaks

Interesanti cik daudz tā 8K kontenta ir?

Mārtiņš

Viņiem tur būs iebūvēts AI-upscale, kas papildina trūkstošos pikseļus līdz 8K. Youtube saka, ka darbojoties diezgan labi un varot pamanīt uzlabojumus, ja skatās 4K saturu uz 8K ekrāna ar AI-upscale, arī vecākos Samsung TV modeļos.

Mārtiņš

Tas ir īsts, tīrs MicroLED, nevis tikai fona apgaismojumā, kā bija ar Quantum Dots?

Jebkurā gadījumā, gaidu, kad MicroLED sasniegs pieejamību visās ierīcēs. Visādiem vēsturiskiem fona apgaismojumiem ar backlight bleed / IPS glow jau sen bija laiks izmirt.

Pašlaik izskatās, ka microLED ražotājiem ir grūtības panākt saprātīgus pikseļu izmērus un pieņemamas ražošanas izmaksas, bet notiek aktīvs darbs un varbūt rezultāts būs ātrāk nekā pēc 5 gadiem:
https://www.microled-info.com/

Ričards

Ideja jau forša, tikai kā tādu monstru dabūsi dzīvoklī/mājā iekšā?

digitalk

pa daļām, tas ir saliekams no moduļiem.