IKEA plāno tuvāko gadu laikā izlaist mēbeles-robotus ar IKEA ROGNAN sērijas zīmolu. ROGNAN mēbeles spēs pašas pārveidot dzīvojamo istabu par guļamistabu vai mājas ofisa telpu. ROGNAN mēbeļu sērija paredzēta tiem, kuri dzīvo niecīgās dzīvojamās platībās.

IKEA ROGNAN sērija taps sadarbībā ar ASV uzņēmumu Ori, kas jau šobrīd piedāvā dažādas robotmēbeles. Pirmās ROGNAN sērijas mēbeles būs daļa no jau šobrīd nopērkamās PLATSA mēbeļu sērijas un TRADFRI viedās apgaismojuma sērijas.

ROGNAN sērijas mēbeles būs apvienotas ar elektrības darbinātiem mehānismiem, kas paši spēs pārbīdīt IKEA mēbeļu iekārtojumu. ROGNAN filozofija ir nevis veidota mazāka izmēra mēbeles, bet šobrīd nevajadzīgās mēbeles paslēpt skatam, vietu atdodot nepieciešamajam istabas aprīkojumam. Ori izstrādātās mēbeles Studio Suite maksā sākot no 17 000 dolāru, kamēr IKEA grasās piedāvāt ROGNAN sērijas mēbeles būtiski lētāk.

 

Pie pircējiem ROGNAN sērijas mēbeles nonāks kaut kad 2020. gadā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Transformējamo mēbeļu ideja kā tāda šķiet būs tuvu 100 gadus veca. PSRS bija saliekamie guļamkrēsli :) Vispār jauki, ka šo tēmu joprojām kustina. Vienīgi cenas Latvijas mazo dzīvokļu iemītniekiem visticamāk būs nepaceļamas. Bet lai jau ņemas – paskatīsimies kas iznāks.

Artis

Ļoti daudzi mazie, vienas istabas, dzīvokļi tiek izīrēti. Ļoti populārs pakalpojums, piemēram, Liepājā. Pats izmantoju īres pakalpojums, kad vajag palikt uz vienu vai divām naktīm. Tieši šādos dzīvokļos Ikea mēbeles “ieguļas” vislabāk.

Karlis

Nez vai brīžos, kad vētra apraus elektrības piegādi, būs jāguļ uz rakstāmgalda vai tomēr būs pieejams kurbulis manuālai darbināšanai?