Apple pasaulē ļoti labi zināmais programmatūras izstrādātājs Panic, kas ir radījis tādas noderīgas lietotnes kā Coda, Transmit, Prompt un videospēles Firewatch, Untitled Goose Game, mūs pārsteidzis ar kaut ko pavisam neierastu. Ar pārnēsājamu videospēļu ierīci Playdate.

Reklāma

Šī mazā koši dzeltenā ierīce ir aprīkota precīzu un ātru 2.7 collas lielu melnbaltu 400×240 pikseļu izšķirtspējas displeju, d-pad vadības bloku un A/B pogām. Playdate ar apkārtējo pasauli spēs savienoties ar Wi-Fi un Bluetooth bezvadu savienojumiem, tajā iestrādāts USB-C ports uzlādei, kā arī 3.5mm audio pieslēgvieta austiņām.

Tomēr interesantākā šīs ierīces nianse, manuprāt, ir unikālais kontrolieris. To var rotēt uz priekšu un atpakaļ, un tādējādi kontrolēt darbības spēlēs. Ideja interesanta, bet sazin kā tas darbosies praksē un cik ērti tas būs lietojams.

Ierīces radītājs Panic sola Playdate izlaišanas brīdī tai piedāvāt 12 spēles – katru nedēļu ierīce tiks pie jaunas spēles. Pagaidām par spēlēm publiski netiek runāts, taču Panic saka, ka pie to izstrādes darbojas Zach Gage, Shaun Inman, Bennett Foddy un Keita Takahashi.

Panic sola Playdate pārdošanā laist 2020. gada sākumā un ierīce maksās 149 ASV dolārus. Dodies uz Playdate tīmekļa vietni, lai pieteiktos uz jaunumu saņemšanu un nepalaistu garām brīdi, kad ierīce nonāks pārdošanā.

Ko tu domā par šādu ierīci? Stilīga, vai ne? Nu, ja atmetam diezgan augsto ierīces cenu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksis

Par cik par spēlēm vēl nekas nav zināms – vispār grūti jebko spriest.
Bet – cena ir pieņemama, ja spēles būs bez maksas. Visādi citādi, vismaz man, nevajadzīgs sūds.

Tasesmues

Pēc bildes izskatījās, ka aparāts ar to kloķi tiks lādēts.

Raimonds Talcis

Jāsaka ka jocīgs lēmums tādai kompānijai iegūldīt naudu idejā kas būtībā izgāzīsies vai neienesīs vēlamos rezūltātus.
Sony kam ir daudzreiz vairāk resursu nespēja uzturēt PS Vita.
Mūsdienās kad visiem ir telefoni, cik liela cilvēku daļa gribēs šādu iekārtu.

Viss jau ir forši bet man liekas kāds tur kaut ko nav līdz galam sapratis.