Quantcast
More
  Reklāma

  Arī BMW iesaistās elektrisko skūteru biznesā

  Jaunākie raksti

  Vācu premium auto ražotājs BMW ir pamanījis, ka pēdējā laikā ļoti populāri ir kļuvuši elektroskūteri un uzdevuši uzņēmumam Micro Mobility Systems izstrādāt stilīgu elektroskūteri. Tas jau no šī gada septembra tiks piedāvāts BMW Lifestyle dzīvesstila produktu katalogā kopā ar pulksteņiem, somām, apģērbu u.c. lietām ar BMW logo. Tādējādi kvēlākie zīmola fani varēs vispār aizmirst par kājnieka statusu un visur, kur nevar piebraukt ar savu BMW, varēs aizripināties ar jauno BMW elektroskūteri.

  Ar šo elektroskūteri varēsim mērot līdz 12 kilometriem lielus attālumus un sasniegt maksimālo ātrumu līdz 20 km/h. Ierīce pilnībā uzlādējama vien divu stundu laikā. Elektroskūterim ir iebūvēts gan lukturis priekšā, gan bremžu gaismiņa aizmugurē un skūteris sver 9 kilogramus. Ierīcei ir 150 vatu jaudas elektromotors un divas atsevišķas bremzēšanas sistēmas. Elektroskūteris būs nopērkams melnā krāsā un maksās 799 eiro.

  Skaidrs, ka šis nav pievilcīgākais pirkums tiem, kas meklē vislabāko cenas un iespēju attiecību, jo par nepilniem 800 eiro var iegādāties krietni jaudīgākus un ātrākus elektroskūterus ar kuriem var mērot lielākus attālumus. Arī Latvijā šobrīd ļoti populārie Segway Ninebot vai Xiaomi Mi Electric Scooter maksā lētāk – ap 500 eiro.

  AvotsBMW
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Vilis Lauskis
  26.05.2019 10:13

  Cilvēks ar cik lielu svaru var izmantot šādu skūteri?

  26.05.2019 15:31

  WoW BMW pacenties uztaisīt sliktāko skūteri kāds redzēts :D
  12 km <– common normāli ir 15-20 km
  20 km/h <– common normāli ir 30 km/h
  800 EUR <— common normāli ir 400 EUR

  Kartupelis3
  27.05.2019 09:54

  Vai var lādēt pa taisno no auto? Vai katreiz būs jāceļ ārā no sava X6 un jāstūķē purvčika liftā vest lādēties?

  Reklāma