WhatsApp īpašnieks Facebook tikko paziņojis, ka jau no nākamā gada WhatsApp gaidāmas reklāmas. Par reklāmu parādīšanos WhatsApp jau tika paklusām runāts vismaz gadu, skeptiskāk noskaņotie WhatsApp reklāmas paredzēja uzreiz pēc tam, kad Facebook nopirka WhatsApp. Facebook iegādājās WhatsApp par 19 miljardiem dolāru – naudiņa kaut kā jāatsit atpakaļ.

WhatsApp reklāmas parādīsies kā daļa no Status. Status aptuveni atbilst Instagram Stories filozofijai.

Reklāma

Facebook dibinātājs un īpašnieks Marks Zakerbergs vienmēr vēlējies no WhatsApp gūt peļņu, kamēr WhatsApp dibinātājs Braiens Aktons (Brian Acton) tam nav piekritis. Aktons kādu laiku pēc WhatsApp pārdošanas turpināja vadīt saziņas servisu, bet viņš to pirms pusotra gada pameta. Aktons pēcāk intervijā atzinis, ka jūtas kā nodevējs savu bijušo WhatsApp klientu (lietotāju) priekšā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
16 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Usinss

Telegram here we come.

neputins

Jā, jā un Yandex, vkontakti utt.

Usinss

Nu tumsonība ir slikta lieta. Telegram ir laba funkcija, ka pievienojoties grupas čatam, lietotājs iegūst visu veco saraksti. Svarīgi pēc telefonu maiņas un jo īpaši, kad tiek mainītas platformas.

Lauris Špats

Nunu, rekur vari palasīt par un ap Telegram – viņš jau nu nav nekāds Putina draugs.. https://mashable.com/2015/05/18/russias-mark-zuckerberg-pavel-durov/

Kajagoo

Nu, ko, visu labu, whatsapp! Pie pirmās reklāmas slēgšu kontu un iešu uz jebkuru citu.. Viber, wechat.. Kas tur vēl bija.

suspends

IRCnet :))

neputins

Wire, bezmakas versija un otrs variants Signal.
Wire ir atvērts kods un Šveices jurisdikcija un atbalsta daudzas platformas, Android, Windows, pārlūki, iOS, macOS, Linux.

boo

Un ko dos pāriešana uz jebkuru citu platformu, ja saziņas biedri tās nelietos? Sēdēsi citā platformā lepnā vientulībā?

KKTK

Bet tas tak ir brīnišķīgi – tikt vaļā no klases vecāku elles čata :D

Yeah

Aiziet, izmantojam Signal ;) tā paša Brian Acton veidota WhatsApp alternatīva

Pēteris Štāls

Ņemot vērā to, ka reklāmas būs kā daļa no Status sadaļas wpp, nedomāju ka tas diži ietekmēs lietotājus, jo nezinu nevienu, kurš izmantotu šo funkciju…

assa

Kas ar agrāk populāro Viber? Nezkāpēc esmu to app vispār nonesis no telefona, jo visi pārgāja uz whatsapp, iespējams, jāatjauno?

Skābene

Viss čiki bumbās ar Viber!

Didzis

Skype!

Faq

Ja patīk kodolreaktoru ar telefonu staipīt kopā, laba izvēle.

Mane

es nezinu, cik tieši saņēma Aktons no pārdošanas, bet par kaut vai dažiem simtiem miljonu es esmu gatavs izteikt nožēlu un justies kā nodevējs ik darba dienu 8 h režīmā