Apple izziņojis MacBook Pro sērijas klēpjdatoru atjauninājumu – MacBook Pro tiks pie svaigākiem procesoriem, kā arī beidzot Apple pievērsies pēc atsauksmēm ļoti vājo tastatūru sakopšanai.

15 collu MacBook Pro atjauninātais modelis saņems sešu kodolu 2.6 GHz Intel Core 9. paaudzes i7 procesoru ar Turbo Boost līdz 4.5 GHz. Nopietnākais piedāvājums būs ar 9. paaudzes Intel Core i9 procesoru ar 8 kodoliem un Turbo Boost līdz 5.0 GHz.

13 collu MacBook Pro ar Touch Bar bāzes modelis pieejams ar četru kodolu Intel Core 8. paaudzes i5 procesoru (2.4 – 4.1 GHz), bet būs pieejams arī MacBook Pro 13 collu variants ar Intel Core i7 procesoru (2.8 – 4.7 GHz).

Viss pārējais abos MacBook Pro modeļos paliek nemainīgs – atmiņas, akumulatori, savienojumi utt.

Apple nācās arī ieviest uzlabojumus MacBook Pro tastatūrā. Pati tā dēvētā Butterfly switch mechanism tastatūra nav mainīta, bet izmainīti ir izmantotie materiāli. Apple sola, ka tastatūras uzlabojumi novērsīs pogu spiedienu nereģistrēšanu vai viena piespiediena uzskatīšanu par diviem pogas spiedieniem.

Atjaunotie MacBook Pro klēpjdatori jau pieejami iegādei.

3
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KKTKUsinssdigitalk Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
digitalk
Member
digitalk

vecās klaviatūras netiks mainītas, tā vietā piedāvās iegādāties jauno MacBook Pro ;->

Usinss
Guest
Usinss

Bet uzlabojumi nav jaunajai tastatūrai! Jaunajiem MAC jau tagad ir spēkā programma, kuras laikā viņi bez maksas varēs salabot bojātās tastatūras. https://www.apple.com/nz/support/keyboard-service-program-for-mac-notebooks/ Programmā jau ir iekļauti jaunie MAC.

KKTK
Guest
KKTK

Nevis salabot, bet nomainīt pret tādu pašu un pamācīt kādā leņķī pūst gaisu :D