No Motorola apcirkņiem, visticamāk, noplūdis visai interesants video, kas parāda Motorola RAZR lokano viedtālruni darbībā. Lokanais Motorola RAZR varētu visai pamatīgi atgādināt klasisko Motorola RAZR, kas bija viens no visu laiku pārdotākajiem telefoniem pasaulē.

Tiek pieļauts, ka Motorola RAZR nebūs ar flagmaņa jaudu, bet toties tas kļūs par sava veida dizaina ikonu. Motorola RAZR varētu saņemt aptuveni 6.2 collu ekrānu ar 876 x 2142 izšķirtspēju un ārpusē būtu vēl viens 600 x 800 punktu ekrāns.

Motorola RAZR varētu darbināt Snapdragon 710 procesors kopā ar 4 GB/ 6 GB RAM un 64/ 128 GB atmiņu versijām. Tehniskā specifikācija šobrīd nebūtu jāņem nopietni…

Motorola RAZR telefoni savā laikā bija ne mazāk slaveni par Nokia 3310, arī tos varēja redzēt vairākās filmās un seriālos. Turklāt Motorola RAZR telefoni bija atvāžami, šobrīd vismaz Eiropā atvāžamus telefonus iegādāties nav iespējams. No lielajiem ražotājiem tikai Samsung piedāvā atvāžamus telefonus, bet tie paši pieejami Japānā. Vēsturisko telefonu atjaunošana ļauj ātri un viegli nopelnīt uz to pircēju rēķina, kuri kādreiz lietojuši pirmos telefonu modeļus, un kuri īsti nevēlas izmantot viedtālruņus.

Ja tiešām Motorola atjaunos RAZR modeli ar lokanu ekrānu, tā cena nebūs zema. Tiek pieļauts, ka lokans Motorola RAZR pircējam varētu izmaksāt pat dārgāk par iPhone XS Max – Motorola RAZR cena varētu būt ap 1500 dolāriem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

7
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
digitalkfakewilsUsinss Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
wils
Guest
wils

Viss jau būtu labi, tikai jau februārī viens no Motorolas faniem, vadoties no Lenova patentiem, uzrenderēja video par salokāmo viedtālruni.
Lenovo šo renderi (tātad nevis gatavu produkta prototipu) arī parāda (nesaskaņojot ar rendera autoru) ar savu logo.

Es teiktu – Fui Lenovo!

https://www.engadget.com/2019/05/17/lenovo-motorola-razr-promo-video-stolen-waqar-khan/?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly90LmNvL0xta3FkYmxPMHo&guce_referrer_sig=AQAAADt3C0xwPf38R5mTSddTn8R0gELP_8wKcAN7lLiJEZUGef_fmwDnTzc4MbYjB3-OuYHcgPhNiZn-FPdLvew-UDkp4TPa-COSIJa45UZNw8-iNE11uEvTNiSeyX8l1OQcDpB9lqh63cQ5GVsihzncT5P9uOJo3jxWESyNdatVPnU9

Usinss
Guest
Usinss

Tieši tā. Paši Motorola vēl nav informēti, ka viņiem šis ir jātaisa.

Usinss
Guest
Usinss

Vispār jau Motorola pieder Lenovo firmai. Bet tas tā. Paskaties Motorola.com

wils
Guest
wils

Un kur ir pretruna manā komentārā?

digitalk
Member
digitalk

tu aizmirsi painformēt nezinīšus (kā mani), ka šobrīd Motorola=Lenovo :)
pretrunu jau īsti nav…

fake
Guest
fake

Man bija RAZR2 V8. Lielākais mīnus bija baterijas darbības laiks. Baterija vnk nespēja tikt galā ar abiem ekrāniem un dienas beigās baterija bija tukša neko nedarot. Un tas vēl bija laiks, kad telefonus izmantoja tikai zvanīšanai.
Ja viņš salocīts nebūs 2cm biezs, tad es nespēju iedomāties no kā viņu taisās barot.

digitalk
Member
digitalk

ārējo ekrānu vaig ielikt e-ink, tas rīs mazāk.