Web Analytics
More
  Reklāma

  AOC un Red Bull paziņo par jaunu ilgtermiņa sadarbību

  Jaunākie raksti

  Displeju speciālists AOC šodien  paziņo par ilgtermiņa sadarbību ar Red Bull. No šā brīža komandas un spēlētāji, kas sacentīsies izcilos Red Bull atbalstītos eSporta  pasākumos, tiks nodrošināti ar vismodernākajiem AOC datorspēļu  monitoriem. Turklāt 2019. gada laikā AOC atbalstīs desmit visā Eiropā  notiekošos Red Bull Player One pasākumus.

  Apvienots spēks

  Gan AOC, gan Red Bull ir pieredzējuši un labi pazīstami eSporta veterāni, kas jau pagājušajā gadā sadarbojās Red Bull Guardians un Red Bull Kumite. Ar šo sasniegumu abi uzņēmumi cenšas padziļināt savu ilgtermiņa sadarbību

  Reklāma

  konkurētspējīgo spēļu vidē, atbalstot viens otru. Kā komanda AOC un Red Bull atbalstīs profesionālu eSporta spēlētāju un fanu pieredzi. Pateicoties AOC, kas sponsorē atsevišķas balvas, spēlētāji vairākos pasākumos varēs laimēt AOC spēļu monitorus.

  Labākie spēļu iestatījumi

  Piedāvātie modeļi tika rūpīgi atlasīti katram eSporta veidam un lepojas ar ātru reakcijas laiku, kas mazāks par 1 ms (AOC AG241QG & AG251FZ), atsvaidzes ātrumu līdz 240 Hz (AOC AG251FZ) un spilgtu un izteiksmīgu QHD izšķirtspēju līdz pat 2560 x 1440 pikseļiem (AOC AGON AG241QG & AOC AGON AG271QG).

  Dažādu spēļu displeju izvēle Red Bull eSporta pasākumu atbalstīšanai: AOC AG241QG, AG251FZ un AG271QG

  Visi AOC spēļu monitori sniedz spēlētājiem maksimālu elastību un mobilitāti un nodrošina, ka Red Bull galvenie sporta pasākumi ir aprīkoti ar izcilākajiem rīkiem visaugstākajam sacensību līmenim.

  Nākamie Red Bull bezsaistes notikumi

  • No 2019. gada 27. aprīļa līdz 22. jūnijam: LoL Red Bull Player One – Spānijā
  • No 2019. gada 18. maija: CS:GO Flick – Turcijā
  • 2019. gada 27. jūlijā: LoL Red Bull Player One – Vācijā

  Plašāku informāciju par gaidāmajiem notikumiem lasiet AOC Gaming oficiālajā mājas lapā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma