Google vakar vakarā izziņoja divus jaunus viedtālruņus Google Pixel 3a un 3a XL, kas būs budžeta klases versijas jau gadu tirdzniecībā esošajiem Google Pixel 3 un 3 XL. Nevienam nebūs noslēpums, ka Google ar dārgajiem Pixel 3 un 3 XL nedaudz pārrēķinājās, viedtālruņus īsti nepērk to cenas dēļ.

Google Pixel 3a un 3a XL varētu raksturot kā budžeta klases viedtālruņus ar augstvērtīgām kamerām. Vai vismaz kameru matricām un objektīviem. Neviens pagaidām nezina, vai Google Pixel 3a un 3a XL kameru iespējas būs tik pat labas kā dārgajiem Google Pixel 3 un 3 XL.

Google Pixel 3a un 3a XL nāks ar attiecīgi 5.6 un 6.0 collu ekrāniem ar 2220×1080 izšķirtspēju. Google Pixel 3a un 3a XL tiks piedāvāti ar Snapdragon 670 procesoriem, 64 GB atmiņām un 4 GB RAM. Google nav apveltījusi Pixel 3a un 3a XL ar bezvadu uzlādes iespējām, bet ir 18 W ātrā vadu uzlāde.

Oficiālās Eiropas cenas parādījās tikai šorīt, tās ir 399 eiro par Google Pixel 3a un 479 eiro par Google Pixel 3a XL.

6
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MārtiņšdigitalkJānisRudolfsJurģis Spulenieks Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Informētais
Guest
Informētais

Lai gan dzelžu ziņā kamera ir tā pati, 3a nav pixel visual core (atsevišķa image processor), tāpēc īsti tāda pati kā dārgajam pixelim kamera nebūs.

Jurģis Spulenieks
Guest
Jurģis Spulenieks

Jā,bet pagaidām var noprast,ka kvalitāte sanāk tāda pati kā dārgākajiem pikseļiem, vien apstrādes laiks ir garāks

Rudolfs
Guest
Rudolfs

Kamera šeit arī būs vienīgais arguments. Varbūt kādam google ekskluzīvais softs. Bet nu par to cenu ļoti jāgrib pirkt tik novecojis telefona dizains. Kaut vai pērnie flagmaņi būs līdzīgi cenā un dos vairāk visos citos rādītājos. Ja nebaidās no xiaomi tad mi9 arī turpat vien ir cenā.

Jānis
Guest
Jānis

“Bet nu par to cenu ļoti jāgrib pirkt tik novecojis telefona dizains.”
Kas nu kuram skaitās novecojis. Ja tu uzskati, ka ja nav izgrauzums, tad ir novecojis, ok. Es tieši otrādi priecājos, ka nav tā, bet nu katram ir savs. Bet tā telefons ir standarta izskatā
Labi, ka viņi neizdomāja ielikt to neglītāko notchu, kāds jebkuram telefonam ir redzēts, kas ir iekš Pixel 3 XL.

digitalk
Guest
digitalk

izgrauzuma NAV + 3.5 mm austiņu izeja IR = jau divi milzīgi plusi

Mārtiņš
Guest
Mārtiņš

Eh, tomēr cena mazliet par sālītu priekš budžeta. Bet ja paciestos gadu un cena nokristos, tad gan varētu apsvērt iegādi, ja vien konkurenti neizveidos kaut ko līdzvērtīgu – un es domāju līdzvērtīgu visās ziņās: kamera, stereo skaņa, NFC skaļruņi, 3.5 ligzda, AMOLED ekrāns.