Google šobrīd testē iespēju Chrome tīmekļa pārlūku Android viedierīcēs atjaunināt bez Play Store starpniecības. Iepriekš bija zināms, ka Google meklē ceļus, lai būtu iespējams atjaunināt Google lietotnes Android viedierīcēs bez pieteikšanās Play veikalā.

Jaunā iespēja atrasta Chrome for Android Nightly būvējumā (chrome://flags –> “Enable Google Play Inline update flow”), bet par šo jaunumu, visticamāk, Google pastāstīs Google I/O 2019 norises laikā. Google I/O 2019 ikgadējā konference sāksies jau šodien.

Pagaidām nav zināms, cik plaši Google grasās ieviest šādu atjauninājumu iespēju bez Play veikala iesaistīšanas. Būtu jau ļoti jauki, ja viedtālrunis pats pirmreizējās iestatīšanas laikā atjauninātu visas Google lietotnes, nevis sūtītu katru reizi e-pastus, ka jaunajā ierīcē nav uzstādītas svaigākās lietotņu versijas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
BaltaisTehvs

paga , vai šī fīča nozīmēs , ka tagad “viņi” varēs , burtiski , bez manas ziņas ( akcepta ) apdeitot appus utt ?

Artis 🍏

Un tu pat nepamanīsi

BaltaisTehvs

Uninstall it is ..

Pfff

izskatās pēc rootkit

DMG

Gaidām tiesas prāvas par dominējoša stāvokļa izmantošanu.

NR71

Es pārgāju uz BRAVE. Patīk vienkāršums un iebūvētais adblokeris. Rodas sajūtas, ka arī veiklāk darbojas kā uz PC, tā arī Android.

pats

Es arī tad izmēģinu, kā primāro pārlūku. Liekas ir ok, + iebūvēts tor klients. Darbojas arī chrome veikala paplašinājumi.

Kristaps Ķēdis

Jau labu laiku kā Chrome neizmantoju. Sāku atgriezties uz Opera, tad tagad uz Firefox… back to basics :)