Ford “Intervention Series” ietvaros mēģina dažādiem plaši pieejamiem un saprotamiem produktiem iestrādāt šī ražotāja mašīnās sastopamās tehnoloģijas. Jāsaka, ka tas sanāk diezgan labi un interesanti. Ford ir radījis viedo gultu, kas prot pavirzīt gulētājus, lai tie neaizņem visu guļamplatību. Vēl viens interesants produkts ir viedā suņu būda, kas slāpē apkārtējos trokšņus un tādējādi var pasargāt mūsu četrkājainos draugus no salūta vai citiem nepatīkamiem trokšņiem.

Jaunākais šīs interesanto produktu sērijas veikumiem ir viedie iepirkumu ratiņi, kuros Ford ir iestrādājuši sensoru, kas spēj detektēt objektus, kas tiem atrodas priekšā, lai laicīgi sabremzētos. Nu vairs bērni nevarēs ar ratiņiem ietriekties produktu plauktos, kā arī samazināsim auto apskādēšanas iespējamību pārpildītā auto stāvlaukumā.

Malači, Ford! Manuprāt, ļoti oriģināls veids kā caur ikdienā pierastām situācijām parādīt savu automobiļu tehniskās iespējas pasaulē, kur pa lielam visiem auto tās sistēmas ir ļoti līdzīgas.

Bet vispār iepirkšanās ratiņi nav nekāda joka lieta. Tie tiek būvēti ļoti izturīgi un maksimāli lēti apkalpošanā.

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
VimbageksisKKTK Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
geksis
Viesis
geksis

Nākošais posms būs tāds, ka nāksies samaksāt papildus par ratiņu izmantošanu, lai tie nebremzētu pie tev nevajadzīgiem plauktiem (adblock).

Vimba
Viesis
Vimba

Pie čipšu stendiem arī paliks grūtāk stumt.. )

KKTK
Viesis
KKTK

Man ir cits risinājums – nest groziņu. Tā var arī nesapirkties lieku drazu.