Veiktais pētījums norāda, ka Pixel 3 un OnePlus 6T viedtālruņu pircēji nebūt nav pametuši Apple iPhone, bet gan pārmetušies no Samsung uz lētākiem, bet ne daudz vājākiem viedtālruņiem.

Counterpoint Research aplēses liecina, ka 51% Pixel 3 pircēju un 37% OnePlus 6T pircēju pirms tam lietojuši Samsung viedtālruņu flagmaņus. No iPhone uz Google Pixel pārmukuši tikai 18% procenti pircēju, kamēr 16% OnePlus 6T ir kādreizējie iPhone lietotāji.

Statistika izdalīta arī nedaudz sīkāk: 31% no Pixel 3 pircējiem iepriekš izmantoja Galaxy S7 vai vecāku Samsung flagmani. 14% Pixel 3 pircēju izmantoja Motorola, kamēr 15% no OnePlus 6T pircējiem iepriekš izmantoja LG viedtālruņus.

Statistikas lielākā vilšanās varētu būt Google Pixel 3 pircēji no Apple lietotāju vidus. 18% nav diez ko daudz, lai arī Google cenšas darīt visu iPhone lietotāju vilināšanai uz Android.

6
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MareksSkābeneeerks (@eerkils)KKTKLAN Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Krotow
Guest
Krotow

Ja pārgājēji no vecajiem Samsung flagmaņiem to darījuši lielākas baterijas un tīrāka interfeisa dēļ, tad jaunie pikseļi viņiem patiks. Ja tas ir darīts tikai labākas kameras dēļ, tad nebija vērts un labāk bija uzreiz ņemt S9+ vai S10.

LAN
Guest
LAN

Nē, kameru karalis ir Huawei.

KKTK
Guest
KKTK

Nē, Hujavejs ir spiegošanas skandālu karalis :D

eerks (@eerkils)
Guest
eerks (@eerkils)

Visu ražotāju tālruņus izspiego. Tici man. Huawej gadījumā drīzāk konkurenti parūpējās par “sprunguli” spieķos.

Skābene
Guest
Skābene

Selfiju kamera Huawejam atpaliek no samsunga! Dāmītēm ar uzpumpētām lūpām tas ir svarīgi, kad tiek ražotas čmoki, čmoki bildes! :)

Mareks
Guest
Mareks

Pirmie man bija Samsung S sērijas mobilie. Tagad pargāju uz Pixel 3. Gribēju tīru android, bez špicēm un liekiem kruzuļiem. Un kamera ir vienkārša un rezultats lielisks. Esmu apmierinats ar izveli. Un ari ari faktors, ka nav tas vienmulais trends kā visiem. Daudzi tadu pixel nezin 🙂