Mozilla bezmaksas paroļu uzglabāšanas serviss Firefox Lockbox oficiāli nonācis Android viedtālruņos. Firefox Lockbox ir tas pats paroļu glabāšanas serviss, kas pieejams Firefox tīmekļa pārlūka lietotājiem, bet lietotne ļaus paņemt pārlūkā saglabātās paroles, lai tās ērtāk izmantotu ikdienā.

Pagaidām jāatzīst, ka Firefox Lockbox ir vienkāršākais un mazāk spējīgais paroļu uzglabāšanas serviss, tas būtiski (varbūt pat nesalīdzināmi) atpaliek no 1Password, Dashlane, LastPass un citiem paroļu glabāšanas servisiem. Firefox Lockbox šobrīd nav pievienota iespēja labot, pievienot vai dzēst saglabātās paroles, tāpat pagaidām nebūs iespējams ģenerēt jaunas paroles.

Šobrīd Firefox Lockbox spēj parādīt paroles, kā arī ar Android Autofill iespēju paroles un lietotājvārdus izmantot Android lietotnēs. Nav zināms, vai un cik tālu Mozilla grasās attīstīt Firefox Lockbox. Būtu jau bezgala patīkami saņemt kārtīgu paroļu uzglabāšanas iespēju no Mozilla.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lietotājs

Nu nezinu gan vai Mozilla nav nedaudz nokavējusi ar šī rīka izlaišanu, ja šobrīd jau lielākā daļa gribētāju lieto to pašu Lastpass, Dashlane un citus glabāšanas servisus.

Zinatajs

Kā ir ar oriģinālo Samsung Pass drošību, var pielīdzināt Lastpass, Dashlane?