Microsoft ļoti vēlas, lai visi Windows 7 lietotāji uzzinātu par atbalsta pārtraukšanu 2020. gada 14. janvārī. Windows 7 datori paliks bez drošības ielāpiem pēc mazāk nekā gada. Statistika liecina, ka vēl arvien 40.2% no aktīvajiem Windows datoriem (statistika par šī gada februāri) izmanto Windows 7, kaut arī Microsoft iepriekš piedāvāja bezmaksas atjaunināšanu līdz Windows 10.

Microsoft šobrīd uzsācis Windows 7 lietotājiem rādīt paziņojumus par nepieciešamību pāriet uz Windows 10. Paziņojumi atnākuši kopā ar Windows 7 ielāpu KB 4493132, to Microsoft atzīmējis kā neobligātu, tātad katrs pats to var novākt no sava datora.

Lielākie Windows 7 fanātiķi (bet tikai uzņēmumi) varēs turpināt maksāt par Windows 7 atbalstu vēl trīs gadus, bet katru gadu atbalsta cena tikai pieaugs.

Microsoft gan ir apsolījis mājas lietotājiem piegādāt Windows 7 ievainojamības labojumus, ja līdz 2023. gadam parādīsies vēl kāds WannaCry izspiedējvīrusa tipa un apjoma uzbrukums.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Psycho Dad

Vienīgais kā Microsoft var vēl mēģināt tos w7 lietotājus dabūt uz W10 ir piedāvāt atkal bezmaksas apgreida iespēju. Jo tie kas gribēja pāriet, ir pārgājuši – pārējie diez vai to darīs kamēr datoru nenomainīs