Apple tupina jauno ierīču izziņošanas nedēļu ar otrās paaudzes AirPods bezvadu austiņu izziņošanu. Jauno AirPods iespēju klāsts ir būtiski uzlabots – tās saņēmušas jaunu bezvadu uzlādes kastīti, ilgāku darbības laiku ar vienu uzlādi, kā arī Hey, Siri asistenta izsaukšanu, nenospiežot nevienu pogu.

AirPods otrās paaudzes austiņu uzlādi nodrošina Qi bezvadu uzlādes standarts, vienīgā redzamā atšķirība ir LED indikatora lampiņa uz bezvadu uzlādes kastītes, pārējais dizains saglabāts no pirmās paaudzes AirPods.

Reklāma

Apple uzlabojis AirPods izmantoto tehnoloģiju, kas ļauj nodrošināt par stundu ilgāku austiņu darbību, kā arī AirPods austiņas divas reizes ātrāk savienojas ar ierīcēm. Jaunās austiņas saņēmušas arī Bluetooth 5.0.

Apple piedāvās iegādāties AirPods otrā paaudzes austiņas divos variantos – ar vai bez bezvadu uzlādes iespēju. AirPods ar bezvadu uzlādes kastīti maksās ap 229 eiro, ar parasto vada uzlādes kastīti AirPods maksās 179 eiro. Viena pati bezvadu uzlādes kastīte maksās 89 eiro. Jaunās AirPods austiņas pie pircējiem nonāks kaut kad aprīļa pirmo nedēļu laikā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Yeah

another… “Apple tupina jauno” :D

Krish

Kā jums šķiet – vai tāpēc, ka drīzumā pārdošanā būs šīs, jaunās austiņas, vecajām varētu būt sagaidāma atlaide?

Starpība minimāla un tie ieguvumi man nav pārāk aktuāli, tāpēc apsveru vecā modeļa iegādi, bet negribu pārsteigties.

Bnj

Jaunās austiņas maksā tāpat kā vecās, vienīgais, ja gribi jauno kārbiņu, tad ir jāpiemaksā. Es domāju, ka cena nekritīsies, jo apple savā veikalā neiedāvā 1 gen(tiek aizstātas ar 2 gen). Būs tāpat kā ar iphone x, pie operātoriem, maksāja tāpat kā jaunais iphone xs.
Respektīvi, apple nepiedāvā atlaidi vecajai versijai(tā tiek aizstāta ar jauno). Mūsu veikalos tiek iztirgota “vecā produkcija” ar nemainīgu cenu.

as

Kāds ir mēģinājis ķīniešu i10 vai i10S austiņas, kas ir gandrīz 1:1 minēto airpodu klons? Cik lasīts internetā, šķībači šoreiz esot nokopējuši visu godam, gan dizainu, gan… kvalitāti un par 10x mazāku cenu iegūstam gandrīz to pašu, ko par 200 naudiņām no ābola

wils

Un Siri runās tikai ķīniski.. ;)

Agris

Man ir, tomēr vilšanās – kvalitāte skaņai ļoti laba, bet..
1. Baterija tur maksimums 1.5h
2. Citreiz nevar saprast, kāpēc rāda ka tukša un izslēdzas, kaut uzlādētas – ieliec kastītē, pēc 10 min viss kārtībā, rāda ka pilnas un tik arī skan – tātad softa gļuki kaut kādi.
3. Kaut kāda nepatīkama smaka pēc lādēšanas
4. Ir sūdzības bijušas, ka kaut vai esi klusā telpā – ir blakus troksnis sarunājoties pa telefonu
Un pēc baumām, ka šādas austiņas izstaro radiāciju – ķīniešus vispār negribas bāzt ausīs 🤣

Krotow

– Un pēc baumām, ka šādas austiņas izstaro radiāciju …

Radiācija no austiņām? Ko tajās mūdienu skolās māca?

Roy

Godīgi sakot. Vis izstaro radiāciju no elektronikas puses. Protams ļoti ļoti mazos daudzumus, bet tomer izstaro…